Brak nowych powiadomień

Władysława IV 47, Gdynia

Konsultacja lekarska z wybraną kroplówką witaminową od 100 zł w Klinice Vitamed w Gdyni

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrane płyny witaminowe pomogą wzmocnić organizm, oczyścić go z toksyn i poprawić samopoczucie osób w każdym wieku

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed rozpoczęciem kuracji niezbędna jest konsultacja lekarska (w cenie groupon). W przypadku braku kwalifikacji do wykupionej kroplówki, istnieje możliwośc zamiany kroplowki na dedykowaną przez lekarza. W przypadku różnicy cenowej, gdy nowa kroplówka będzie tańsza, Groupon ani klinika nie zwracają różnicy. W przypadku wyboru kroplówki droższej różnicę ceny kroplówki zakupionej, a nowej klient opłaca na miejscu, zgodnie z cennikiem w klinice (dopłata). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 889 786 690 z podaniem kodu zabezpieczającego. 
|Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Vitamed

Działająca na terenie Gdyni placówka, posiada status certyfikowanego podmiotu leczniczego. Klinika Vitamed specjalizuje się w zakresie profilaktyki zdrowia, oferując swoim klientom różnorodne kroplówki witamionowe, ozonoterapię oraz możliwość konsultacji z dietetykiem. O wysoką jakość świadczonych usług dba doświadczony i wykwalifikowany personel, wykorzystujący, zarejestrowane w Polsce, wysokiej jakości farmaceutyki.