zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Klinika Urody Belize

ul. Kazimierza Wielkiego 52, Kraków

Depilacja laserowa: zabieg na brodę i wąsik za 69 zł i więcej w Klinice Urody Belize

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER2022. Ends 30.11.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który ma na celu usunięcie owłosienia z wybranej partii twarzy oraz ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Elwira
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2022
Polecam, bardzo miła obsługa.
A
Angelika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 19, 2021
Bardzo miło i profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: laser diodowy trójwiązkowy Aragon Plus.
  • rok produkcji: 2019
  • rekomenowana liczba zabiegów: 4-6 w zależności od koloru owłosienia
  • czas trwania zabiegu: od 5 do nawet 60 minut
  • przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu

Dodatkowe informacje:

  • mikrokanałowy, 5-stopniowy system chłodzenia sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury
  • wiązki lasera 808 nm, 755 nm, 1064 nm pozwalają na uszkodzenie zarówno ciemnych jak i jaśniejszych włosów

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia klienta i uznać wizytę za zrealizowaną, jeżeli klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu. Godziny realizacji : pon.-pt. 9:00-19.00. W związku z dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych należy rezerwować je z większym wyprzedzeniem. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klinika Urody Belize

Kosmetyka klasyczna, aparaturowa, laserowa i estetyczna to dla specjalistek instytutu nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim pasja. Indywidualny dobór zabiegów na podstawie dermokonsultacji wraz z troską o każdorazowy przypadek pozwalają znaleźć rozwiązania niemalże dla wszystkich problemów z wyglądem. Również samopoczucie zyskuje na wizycie w klinice – za sprawą efektów kuracji oraz spokojnej, pełnej harmonii atmosfery, odmienione zostaje zarówno ciało, jak i umysł.