Inna Klinika Piękna

Senatorska 24A, Kraków

Depilacja laserowa Light Sheer: 3 zabiegi za 299,99 zł i więcej opcji w Klinice Piękna Inna

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się owłosienia z wybranej partii ciała lub twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer
  • rok produkcji: 2014
  • liczba rekomendowanych zabiegów: od 6 zabiegów (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 min (w zależności od partii ciała)

Partie ciała do wyboru:

  • małe (1 zabieg): wąsik, broda, baczki, szyja, brodawki, linia biała, okolice bikini
  • średnie (2 zabiegi): kark, barki, pachy, przedramiona, ramiona, bikini częściowe
  • duże (3 zabiegi): plecy góra lub dół, tors, brzuch, bikini głębokie, pośladki

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 344 333. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Inna Klinika Piękna

Okazuje się, że zainteresowanie nową technologią może skłonić nawet do założenia salonu piękności. Taki sposób na rozwijanie swojej pasji znalazł właściciel Innej Kliniki Piękna i dzięki temu miejsce to oferuje szereg zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu. W zakresie usług kliniki można wyróżnić m.in. zabiegi medycyny estetycznej, depilację laserową Light Sheer Desire, makijaż permanentny, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i okolice oczu, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Wizytę w klinice umilą przyjemne dla oka wnętrza w stylu art déco.