Klinika Urody Belize

ul. Kazimierza Wielkiego 52, Kraków

Luksusowe pakiety day spa od 119 zł w Klinice Urody Belize

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WOW30. Ends 4.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kompleksowy pakiet pielęgnacyjno-relaksacyjnych zabiegów na ciało, twarz i dłonie z filiżanką aromatycznej herbaty lub lampką wina

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 7, 2022
Wspaniały zabieg i fantastyczne miejsce! Gabinet przygotowany bardzo nastrojowo, świece, relaksacyjna muzyka. Zabiegi wykonane niezwykle starannie i profesjonalnie, pani kosmetyczka sympatyczna i taktowna, opowiadała o wszystkich kolejnych etapach ale nie narzucała się z rozmową bym mógł się odprężyć. z pewnością skorzystam ponownie!
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 7, 2022
Pierwszy raz koszytałam z usług Kliniki, super miejsce z profesjonalną obsługą i wykwalifikowaną kadrą. Szybki termin, wszytko jest dopracowane w każdym calu. Świetny pomysł na prezent.
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 24, 2022
Wprowadzaja w blad ze nie można ponownie użyć groupona a sami piszą ze w warunkach na stronie Grupona, ze po 30 dniach można. Nieprofesjonalne podejście!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
Emi
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 26, 2022
Miałem negatywne doświadczenia i jestem bardzo niezadowolona. Wykupiłam usługę, zadzwoniłam i umówiłam się telefonicznie. Ale kobieta, która mnie zarezerwowała, popełniła błąd i zostałam zarezerwowana w złym terminie. Byłam w zupełnie innym miejscu, kiedy zadzwonili do mnie i zapytali, dlaczego nie przyjechałam. Na początku myślałam, że to ja popełniłam błąd, ale kiedy wróciłam do domu, sprawdziłam i znalazłam swoje notatki i na pewno miałam rezerwację na kolejny dzień. Nie zostałam przebukowana, a moje pieniądze zostały zabrane, to nic nie otrzymałam za moje peniendzy. Kazano mi napisać na e-mail, odpowiedź została obiecana w ciągu 14 dni. Po 20 dniach znowu do nich napisałam, bo nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. A miesiąc później odpowiedzieli, że to moja wina.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 24, 2022
Groupon został zakupiony na prezent urodzinowy dla siostry. Masaż pleców trwał niecałe 30 min, nie została zaproponowana żadna czekolada do picia ani szampan, mimo że było w ofercie.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład oferty: pakiety spa
 • czas trwania: ok. 1-2 godz.

Rytuał Tropikalny Raj na 1 partię ciała do wyboru: plecy, dekolt, nogi, ręce, brzuch

 • aromatyczny, cukrowy peeling Rozkosz Tropików, na bazie oleju winogronowego i masła shea, zapewnia doskonałe wygładzenie i usuwa martwy naskórek, przywracając optymalną równowagę hydrolipidowej
 • relaksacyjny masaż ciała przy użyciu olejków eterycznych, mających działanie relaksujące, niwelujące stres i napięcia mięśniowe przeciwcellulitowe, zapobiegające infekcjom, bólom głowy i bezsenności
 • aplikacja wygładzająco-napinającego masła Rozkosz Tropików na bazie kwasu hialuronowego, masła shea, oleju makadamia, witaminy E i C

Pakiet spa VIP Tropikalny raj:

 • rytuał Tropikalny Raj na 2 partie ciała do wyboru: plecy, dekolt, nogi, ręce, brzuch* aromatyczny, cukrowy peeling Rozkosz Tropików, na bazie oleju winogronowego i masła shea, zapewnia doskonałe wygładzenie i usuwa martwy naskórek, przywracając optymalną równowagę hydrolipidowej relaksacyjny masaż ciała przy użyciu olejków eterycznych, mających działanie relaksujące, niwelujące stres i napięcia mięśniowe przeciwcellulitowe, zapobiegające infekcjom, bólom głowy i bezsenności aplikacja wygładzająco-napinającego masła Rozkosz Tropików na bazie kwasu hialuronowego, masła shea, oleju makadamia, witaminy E i C
 • face mapping - ocena i analiza stanu skóry, pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej i gabinetowej *oczyszczający masaż twarzy *aplikacja odżywczego serum, dobranego do potrzeb skóry (do wyboru serum normalizujące z cynkiem i biotyną, energetyzujące z algą,nawilżające z kwasem hialuronowym, rewitalizujące z kolagenem morskim)
 • oczyszczający zabieg aparaturowy do wyboru: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa *wykańczający zabieg: krem parowy Steam Cream (nowoczesny, lekki krem nawilżająco-zmiękczający)
 • filiżanka aromatycznej zielonej herbaty lub lampka wina.

Pakiet spa De Lux Tropikalny raj: 

 • rytuał Tropikalny Raj na cały tył ciała i dekolt
 • aromatyczny, cukrowy peeling Rozkosz Tropików, na bazie oleju winogronowego i masła shea, zapewnia doskonałe wygładzenie i usuwa martwy naskórek, przywracając optymalną równowagę hydrolipidowej relaksacyjny masaż ciała przy użyciu olejków eterycznych, mających działanie relaksujące, niwelujące stres i napięcia mięśniowe przeciwcellulitowe, zapobiegające infekcjom, bólom głowy i bezsenności aplikacja wygładzająco-napinającego masła Rozkosz Tropików na bazie kwasu hialuronowego, masła shea, oleju makadamia, witaminy E i C
 • face mapping - ocena i analiza stanu skóry, pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej i gabinetowej
 • oczyszczający masaż twarzy
 • aplikacja odżywczego serum, dobranego do potrzeb skóry (do wyboru serum normalizujące z cynkiem i biotyną, energetyzujące z algą, nawilżające z kwasem hialuronowym, rewitalizujące z kolagenem morskim)
 • oczyszczający zabieg aparaturowy do wyboru: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa
 • aparaturowy, ultradźwiękowy zabieg odżywczy lub nawilżający
 • wykańczający zabieg: krem parowy Steam Cream (nowoczesny, lekki krem nawilżająco-zmiękczający)
 • filiżanka aromatycznej zielonej herbaty lub lampka wina.

Rytuał wygładzająco-relaksujący Tropikalny Raj: 

 • aromatyczny, cukrowy peeling Rozkosz Tropików, na bazie oleju winogronowego i masła shea, zapewnia doskonałe wygładzenie i usuwa martwy naskórek, przywracając optymalną równowagę hydrolipidowej
 • relaksacyjny masaż ciała przy użyciu olejków eterycznych, mających działanie relaksujące, niwelujące stres i napięcia mięśniowe przeciwcellulitowe, zapobiegające infekcjom, bólom głowy i bezsenności
 • aplikacja wygładzająco-napinającego masła Rozkosz Tropików na bazie kwasu hialuronowego, masła shea, oleju makadamia, witaminy E i C

Dodatkowo dla Klientów Groupon specjalna promocja, możliwość dokupienia do pakietu zabiegu w cenie 50 zł!! Do wyboru: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, oxybrazja tlenowa, sonoforeza, zabieg z kwasem, mini SPA Jedwabne Dłonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać max 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia klienta i uznać wizytę za zrealizowaną, jeżeli klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00. 
O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych należy rezerwować je z większym wyprzedzeniem. Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych bardzo prosimy o rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Urody Belize

Nowoczesne studio spa łączy szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną i medycyną estetyczną na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług i zabiegów, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane. W swojej ofercie Belize posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.