Brak nowych powiadomień

Klinika Urody Belize

Wieczór panieński spa dla 2 osób za 189 zł i więcej opcji w Klinice Urody Belize

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do odprężenia przed ślubem podczas rytuału relaksacyjno-pielęgnacyjnego na plecy oraz zabiegów pielęgnujących twarz

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wieczór panieński spa:

 • 189 zł za wieczór dla 2 osób,
 • 269 zł za wieczór dla 3 osób,
 • 339 zł za wieczór dla 4 osób.

Wieczór panieński:

 • rytuał relaksacyjno-pielęgnacyjny na plecy:
  • masaż relaksacyjny na bazie ciepłego olejku odżywczego
  • cukrowy, aromatyczny peeling manualny
  • aplikacja odżywczego masła pielęgnacyjnego
 • pielęgnacja twarzy:
  • oczyszczający masaż twarzy
  • aplikacja witaminowego serum odżywczego
  • pielęgnacyjna maska nawilżająca
  • zmiękczający krem parowy Steamcream
 • przerwa na lampkę wina

Czas trwania: do 1,5 godziny.

Organizacja wieczorów panieńskich dawno już wyszła poza głośne kluby i białe limuzyny. Panie coraz częściej szukają pomysłów oryginalnych, które pozwolą im spędzić ten dzień w sposób absolutnie wyjątkowy.

Wychodząć na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientek, Klinika Urody Belize zajmuje się organizacją wieczorów panieńskich SPA. Specjalnie przygotowane pakiety sprawią, iż klientki poczują się wyjątkowo dopieszczone. Masaż relaksacyjny pozwoli uspokoić ciało i umysł, zabiegi pielęgnacyjne pozostawią skórę aksamitnie gładką, cera nabierze blasku, a wszystko w intymnej atmosferze spotkania towarzyskiego. Klinika dysponuje dużym, kilkuosobowym gabinetem zabiegowym, w którym wspólnie celebrować można ważną dla Panny Młodej chwilę.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia Klienta i uznać wizytę za zrealizowaną jeżeli Klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 lub 12 358 47 10 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych zalecane rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Urody Belize

Nowoczesne studio spa łączy szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną i medycyną estetyczną na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług i zabiegów, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane. W swojej ofercie Belize posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.

Klinika Urody Belize

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.