zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Profesjonalna Myjnia Ręczna - dubel

ul. Stróżyńskiego 9, Poznań

Kosmetyka auta od 29,99 zł w King's Wash (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Czysta, lśniąca karoseria i świeże wnętrze
  • Twardy wosk: zabezpieczenie lakieru na okres 6 miesięcy

O tej ofercie

Zaprowadź porządek w swoim aucie z dzisiejszym grouponem, wjeżdżając do King’s Wash.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 55 zł za mycie podstawowe,
2) 39,99 zł zamiast 80 zł za mycie podstawowe + czyszczenia wnętrza,
3) 79,99 zł zamiast 160 zł za mycie VIP (mycie podstawowe + twardy wosk) + czyszczenie wnętrza.

Dzisiejszy groupon może sprawić, że samochód będzie kompleksowo wysprzątany. Karoseria będzie lśnić blaskiem bez smug, a wytrzymałość lakieru dodatkowo wzmocni twardy wosk. Tamtejsi fachowcy mogą zadbać także o wnętrze pojazdu – dokładnie je odkurzyć, pozbywając się okruchów, sierści, piachu i innych zanieczyszczeń.

King’s Wash
Wizyta w myjni ręcznej King’s Wash to gwarancja królewskiej prezencji samochodu. Na miejscu specjaliści od kosmetyki auta przykładają ręce i wkładają serce do kompleksowej renowacji auta w zakresie prania, czyszczenia, polerowania, odkurzania i więcej. W zależności od potrzeb czterokołowca zdecydować się można na mycie zewnętrzne z nałożeniem twardego wosku, które nie tylko przywróci karoserii dawny blask, ale i ochroni ja przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Można też zadbać też o wnętrze pojazdu, zlecając odkurzanie, konserwację lub pranie tapicerki, które uwalniają samochód od niepożądanych okruchów, sierści, piachu i innych zanieczyszczeń, a także przyczyniają się do eliminacji mikroorganizmów, alergenów i przykrych woni.

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Maksymalna wielkość auta to SUV pięcioosobowy.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 531 885 577.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Profesjonalna Myjnia Ręczna - dubel