Brak nowych powiadomień

Kazoku Sushi

Uczta sushi: zestaw z 24 elementami za 59,99 zł i więcej opcji w Kazoku Sushi – 2 lokalizacje (do -34%)

promocja kończy się5 dni 20:45:33
Do -47%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W zestawach znajdują się m.in. kappa maki, california vegi, nigiri, kalmary w tempurze i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: zestaw sushi (24, 46 lub 61 kawałków)

Sprawdź menu do każdego z zestawów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta nie obowiązuje w dni świąteczne, poniedziałki oraz w dn. 24 grudnia, 30 grudnia, 31 grudnia, 14 lutego (walentynki) i 8 marca (dzień kobiet). 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W lokalu w Pruszczu Gdańskim z oferty można skorzystać tylko na miejscu. W lokalu w Tczewie z oferty można skorzystać na miejscu, a za dodatkową opłatą za opakowanie również na wynos - dopłata za opakowanie wynosi 6 zł.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj z minimum 24-godz wyprzedzeniem przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kazoku Sushi

Przytulne wnętrze, miła atmosfera, nowocześnie urządzone 2 lokale – to wszystko zapewnia Kazoku Sushi, azjatycka restauracja z kuchnią fusion. Kazoku w języku japońskim oznacza rodzinę i rodziną atmosferę. Założyciele lokalu stworzyli go z myślą o klientach ceniących sobie azjatycką kuchnię, w szczególności sushi, oraz o osobach, które czerpią radość z możliwości spędzenia czasu z bliskimi w miłej i spokojnej atmosferze. Restauracja oprócz sushi posiada w swojej ofercie także zupy, sałatki oraz desery.

Kazoku Sushi

Restauracja, Azjatycka, Japońska, Sushi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.