Przygodawsieci.pl

Escape room online: dostęp do 2 scenariuszy rozgrywki od 17,90 zł w Przygodawsieci.pl (-53%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 08:30:23
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przygoda w wirtualnym escape roomie zapewnia emocjonującą rozrywkę bez wychodzenia z domu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Adam
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 15, 2021
Wciągająca przygoda ze sporą ilością sprytnie przemyślanych zagadek logicznych które ukłądają się w jeden scenariusz. Bawiliśmy się świetnie. Serdecznie polecamy! :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: maks. 2 x 120 min (średni czas jednej rozgrywki wynosi 90 min)

Warunki

Realizacja: aby otrzymać dostęp do gry, należy wysłać kod zabezpieczający grouponu na adres kontakt@przygodawsieci.pl. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Przygodawsieci.pl

Aby przeżyć niezapomnianą przygodę, wystarczy przenieść się do wirtualnego escape roomu. Na graczy czekają bowiem 2 emocjonujące gry – „Szantaż” to walka o dobre imię i wyścig z czasem, by nie dopuścić do opublikowania w sieci kompromitujących zdjęć. Z kolei w grze „Porwanie” trzeba wykazać się nie lada sprytem i odwagą, aby uratować brutalnie porwaną kobietę. Każda rozgrywka trwa średnio 90 min.