Brak nowych powiadomień

Jump arena - Warszawa

Wielkie otwarcie – Park Trampolin Jump Arena: wejście dla 1 osoby od 17.99 zł i więcej opcji

Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozładowanie energii, a także znalezienie odpowiedniej do wieku formy aktywności fizycznej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 17,99 zł zamiast 30 zł za godzinne wejście dla 1 osoby
  • 35,99 zł zamiast 60 zł za godzinne wejście dla 2 osób
  • 53,99 zł zamiast 90 zł za godzinne wejście dla 3 osób
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za godzinne wejście dla 4 osób

Dodatkowe informacje:

  • w cenie grouponu: wejście
  • dni i godziny korzystania z grouponu: codziennie w godz. 10-21

Więcej informacji na Facebooku.

Park Trampolin Jump Arena Warszawa to miejsce, w którym dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. Na miejscu przygotowano m.in. trampoliny z dziedzin specjalistycznych (kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe), baseny z gąbkami, arenę z kwadratowymi trampolinami, skośne trampoliny, trampoliny-rynny z podwójnymi skosami. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by aktywnie i miło spędzić czas w gronie najbliższych i przyjaciół. Parki Trampolin Jump Arena można również znaleźć w takich miastach, jak Poznań i Toruń.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach 12.01.2019-10.02.2019.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Po wykorzystaniu czasu określonego przez groupon każda minuta naliczana jest zgodnie z cennikiem: 1 minuta – 50 groszy. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe za 5 zł. Skarpety są wielorazowego użytku. Przed przybyciem należy zapoznać się z regulaminem Jump Areny. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jump Arena

Położony przy ulicy Marywilskiej obiekt jest miejscem stworzonym dla całej rodziny. Na odwiedzających czekają tu bowiem trampoliny o różnym poziomie naciągu, dostosowane do wieku oraz umiejętności. Na adeptów sztuki akrobatycznej czekają trampoliny sportowe. Baseny z gąbkami umożliwiają zaś treningi najróżniejszych dyscyplin sportu, dając niezapomniane wrażenia i dużą frajdę niezależnie od wieku. Park wyposażony jest w szatnię z łazienkami, przestrzeń do odpoczynku między skokami, poczekalnię oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Jump arena - Warszawa

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Trampolina
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.