Brak nowych powiadomień

Jack Cleaners doubel

Kompleksowa pielęgnacja auta od 59,99 zł w myjni Jack Cleaner’s w Bydgoszczy (do -60%)

Do -59%
170+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowa pielęgnacja auta w myjni w dogodnej lokalizacji (parking pod CH Rondo)

W skrócie

Oferta
Kompleksowa pielęgnacja auta w 1 z 4 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 123 zł za pranie tapicerki dwóch przednich foteli i tylnej kanapy, mycie podwozia i odkurzanie wnętrza auta,
2) 69,99 zł zamiast 173 zł za pakiet z opcji 1. i ozonowanie wnętrza auta (60 min),
3) 89,99 zł zamiast 198 zł za pakiet z opcji 2., mycie zewnętrzne hydrowoskiem, mycie szyb z zewnątrz oraz konserwację i nabłyszczanie opon i plastików,
4) 179 zł zamiast 396 zł za 2 x pakiet z opcji 3.

Specjaliści zadbają o dokładnie wypranie tapicerki samochodu i pozbawią ją nieestetycznych plam oraz dokładnie odkurzą wnętrze, likwidując okruchy, sierść i kurz. Zdecydować się można również na ozonowanie, czyli dezynfekcję wnętrza, która usuwa przykre zapachy, np. zwierząt i papierosów. Do wyboru jest także pakiet z myciem karoserii, nabłyszczaniem opon oraz nałożeniem hydrowosku, który zabezpieczy auto przed działaniem czynników zewnętrznych i zadrapaniami.

Jack Cleaner’s
Firma, która zlokalizowana jest na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Rondo, w strefie zielonej, specjalizuje się w pielęgnacji auta. Jack Cleaner’s swoje usługi wykonuje przy użyciu renomowanych urządzeń i środków kosmetycznych znanych marek. Myjnia posiada trzy stanowiska przeznaczone do kompleksowego mycia i konserwacji karoserii oraz wnętrz samochodów osobowych.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks, 1 groupon. Oferta dotyczy aut osobowych do 3,5 t.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 781 699 144 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Jack Cleaners doubel

Jack Cleaners doubel

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.