Brak nowych powiadomień

Jack Cleaners doubel

Kruszwicka 1, Bydgoszcz

Kompleksowa pielęgnacja auta od 59,99 zł w myjni Jack Cleaner’s w Bydgoszczy (do -60%)

Do -59%
180+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowa pielęgnacja auta w myjni w dogodnej lokalizacji (parking pod CH Rondo)

W skrócie

Oferta
Kompleksowa pielęgnacja auta w 1 z 4 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 123 zł za pranie tapicerki dwóch przednich foteli i tylnej kanapy, mycie podwozia i odkurzanie wnętrza auta,
2) 69,99 zł zamiast 173 zł za pakiet z opcji 1. i ozonowanie wnętrza auta (60 min),
3) 89,99 zł zamiast 198 zł za pakiet z opcji 2., mycie zewnętrzne hydrowoskiem, mycie szyb z zewnątrz oraz konserwację i nabłyszczanie opon i plastików,
4) 179 zł zamiast 396 zł za 2 x pakiet z opcji 3.

Specjaliści zadbają o dokładnie wypranie tapicerki samochodu i pozbawią ją nieestetycznych plam oraz dokładnie odkurzą wnętrze, likwidując okruchy, sierść i kurz. Zdecydować się można również na ozonowanie, czyli dezynfekcję wnętrza, która usuwa przykre zapachy, np. zwierząt i papierosów. Do wyboru jest także pakiet z myciem karoserii, nabłyszczaniem opon oraz nałożeniem hydrowosku, który zabezpieczy auto przed działaniem czynników zewnętrznych i zadrapaniami.

Jack Cleaner’s
Firma, która zlokalizowana jest na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Rondo, w strefie zielonej, specjalizuje się w pielęgnacji auta. Jack Cleaner’s swoje usługi wykonuje przy użyciu renomowanych urządzeń i środków kosmetycznych znanych marek. Myjnia posiada trzy stanowiska przeznaczone do kompleksowego mycia i konserwacji karoserii oraz wnętrz samochodów osobowych.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks, 1 groupon. Oferta dotyczy aut osobowych do 3,5 t.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 781 699 144 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Jack Cleaners doubel

Czyszczenie auta, Mycie auta