Brak nowych powiadomień

ul. Kazimierza Wielkiego 52, Kraków

Pakiety Turbo wyszczuplający: 25 zabiegów za 249,99 zł i więcej opcji w Klinice Urody BELIZE

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach pakietu dostępne są rozmaite zabiegi wyszczuplające, m.in. dermomasaż, sauna Infrared, liposukcja kawitacyjna i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet TURBO wyszczuplający:

  • 249,99 zł za 5 pakietów – 25 zabiegów,
  • 449,99 zł za 10 pakietów – 50 zabiegów,
  • 599,99 zł za 15 pakietów – 75 zabiegów.

Zabiegi w ramach jednego pakietu:

  • sauna Infrared – zastosowanie rozgrzewającej fali wytwarzającej ciepło endogenne, pozwalające na zintensyfikowanie procesów lipolitycznych w organizmie,
  • liposukcja kawitacyjna – bezbolesny i bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, pozwalający na redukcję centumetrów w obwodach problematycznych partii ciała. Poprzez działanie nieinwazyjnych fal ultradźwiękowych następuje usunięcie nadmiaru komórek tłuszczowych z organizmu,
  • dermomasaż – próżniowe usuwanie cellulitu, drenujący, silnie ujędrniający masaż podciśnieniowy,
  • radiofrequency – ujędrniający i napinający zabieg bipolarnymi falami RF,
  • mezoterapia bezigłowa – wprowadzenie wyszczuplającego serum aktywnego w głębokie warstwy skóry (bezpośrednio do komórek dzięki wykorzystaniu zjawiska elektroporacji). Skuteczna likwidacja cellulitu i zwiotczeń.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Klinika Urody BELIZE

Kosmetyka klasyczna, aparaturowa, laserowa i estetyczna to dla specjalistek instytutu nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim pasja. Indywidualny dobór zabiegów na podstawie dermokonsultacji wraz z troską o każdorazowy przypadek pozwalają znaleźć rozwiązania niemalże dla wszystkich problemów z wyglądem. Również samopoczucie zyskuje na wizycie w Klinice Urody BELIZE – za sprawą efektów kuracji oraz spokojnej, pełnej harmonii atmosfery, odmienione zostaje zarówno ciało, jak i umysł.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia Klienta i uznać wizytę za zrealizowaną jeżeli Klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 lub 12 358 47 10 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych bardzo prosimy o rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klinika Urody BELIZE

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie