Brak nowych powiadomień

Klinika Urody BELIZE

Pakiety Turbo wyszczuplający: 25 zabiegów za 249,99 zł i więcej opcji w Klinice Urody BELIZE

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach pakietu dostępne są rozmaite zabiegi wyszczuplające, m.in. dermomasaż, sauna Infrared, liposukcja kawitacyjna i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet TURBO wyszczuplający:

  • 249,99 zł za 5 pakietów – 25 zabiegów,
  • 449,99 zł za 10 pakietów – 50 zabiegów,
  • 599,99 zł za 15 pakietów – 75 zabiegów.

Zabiegi w ramach jednego pakietu:

  • sauna Infrared – zastosowanie rozgrzewającej fali wytwarzającej ciepło endogenne, pozwalające na zintensyfikowanie procesów lipolitycznych w organizmie,
  • liposukcja kawitacyjna – bezbolesny i bezinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, pozwalający na redukcję centumetrów w obwodach problematycznych partii ciała. Poprzez działanie nieinwazyjnych fal ultradźwiękowych następuje usunięcie nadmiaru komórek tłuszczowych z organizmu,
  • dermomasaż – próżniowe usuwanie cellulitu, drenujący, silnie ujędrniający masaż podciśnieniowy,
  • radiofrequency – ujędrniający i napinający zabieg bipolarnymi falami RF,
  • mezoterapia bezigłowa – wprowadzenie wyszczuplającego serum aktywnego w głębokie warstwy skóry (bezpośrednio do komórek dzięki wykorzystaniu zjawiska elektroporacji). Skuteczna likwidacja cellulitu i zwiotczeń.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Klinika Urody BELIZE

Kosmetyka klasyczna, aparaturowa, laserowa i estetyczna to dla specjalistek instytutu nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim pasja. Indywidualny dobór zabiegów na podstawie dermokonsultacji wraz z troską o każdorazowy przypadek pozwalają znaleźć rozwiązania niemalże dla wszystkich problemów z wyglądem. Również samopoczucie zyskuje na wizycie w Klinice Urody BELIZE – za sprawą efektów kuracji oraz spokojnej, pełnej harmonii atmosfery, odmienione zostaje zarówno ciało, jak i umysł.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia Klienta i uznać wizytę za zrealizowaną jeżeli Klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 lub 12 358 47 10 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych bardzo prosimy o rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klinika Urody BELIZE

Klinika Urody BELIZE

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.