Instytut Terapii Witaminowej

Franciszka Hynka 67, Gdańsk

Kroplówka z wit. C od 59,99 zł i więcej opcji w Instytucie Terapii Witaminowej w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zniwelowanie niedoborów witamin i mikroelementów, jakie są skutkiem m.in. złej diety, nadmiernego wysiłku fizycznego lub stresu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 40-60 min
  • specjalista wykonujący zabieg: ratownik medyczny
  • konsultacja w cenie
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku kroplówki z wit. C 7,5 g oraz koktajlu z minerałami konieczna jest konsultacja lekarska płatna 100 zł. Istnieje możliwość wymiany grouponu na voucher upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 744 414 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Instytut Terapii Witaminowej

Klinika powstała w 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie dożylnej suplementacji mikro- i makroelementów. Instytut Terapii Witaminowej tworzą osoby ściśle związane z medycyną, sportem i zdrowym żywieniem. Oferowane tu kroplówki witaminowe, nad których przebiegiem czuwa lekarz, są sposobem na zniwelowanie niedoborów witamin i mikroelementów. Stanowią też alternatywę dla tradycyjnych terapii polegających na doustnej suplementacji. W ofercie instytutu znajdują się kuracje skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów, jak również terapie zaprojektowane z myślą o osobach cierpiących na choroby przewlekłe i cywilizacyjne.

Więcej informacji na Facebooku.