ul. Jagiellońska 7, Szczecin

Kreatywne strzyżenie z modelowaniem, masażem głowy i więcej od 49,99 zł w Imperium Wizażu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi odbywają się z użyciem profesjonalnych kosmetyków firmy L’Orèal

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
ANNA
1 Oceny1 reviews
wrzesień 22, 2020
Skorzystałam pierwszy raz i jestem zadowolona, włosy lśnią i zostały podcięte profesjonalnie przez P. Martę. Polecam
D
Doris
2 Oceny2 reviews
czerwiec 15, 2020
Pani Marta kompetentna, kontaktowa. To była moja pierwsza wizyta w tym salonie i wyszłam zaowolona, i co najważniejsze moje włosy nie stały się zbyt krótkie, bo Pani Marta ustalała ze mną jak dużo ściąć.

O tej ofercie

Dobry fryzjer jest jak florysta – powinien umieć nie tylko przycinać czy dbać o cebulki, ale również układać z pomysłem. Zafunduj sobie kwiecistą fryzurę na każdą okazję, udając się do Imperium Wizażu.

Oferta
Pakiet luksusowych zabiegów na włosy: podwójne mycie, strzyżenie z modelowaniem lub kreatywne strzyżenie z suszeniem kierunkowym + masaż głowy i olejek odżywczy w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 165 zł za pakiet,
2) 79,99 zł zamiast 205 zł za pakiet + kataplazmę z wyciągiem z żeń-szenia firmy L’Orèal,
3) 89,99 zł zamiast 225 zł za pakiet + ampułkę L’Orèal Powerdose podwójna ochrona koloru lub Power Contrast do włosów z pasemkami,
4) 119,99 zł zamiast 250 zł za pakiet + zabieg wypełniaczem włosów z keratyną Pro-Keratin Refill lub regenerujący botoks na włosy.

W Imperium Wizażu profesjonalni styliści tworzą fryzury dopasowane do typu urody i stylu życia, ponieważ oprócz standardowego strzyżenia i modelowania włosów można zdecydować się na strzyżenie kreatywne z suszeniem kierunkowym. Jeśli włosy są kruche i zniszczone, zregeneruje je i ochroni przed czynnikami zewnętrznymi zabieg wypełniaczem z keratyną Pro-Keratin Refill lub kataplazma z wyciągiem z żeń-szenia. Kondycję włosów może poprawić również maska na ciepło z olejkiem odżywczym lub botoks, który szczelnie wypełni wszelkie pęknięcia włosów, wzmocni ich strukturę i intensywnie je odmłodzi.

Imperium Wizażu
Zlokalizowany w centrum miasta salon oferuje zabiegi wyszczuplające, odmładzające i upiększające na ciało i twarz. Kadrę tworzą wykwalifikowane kosmetyczki i stylistki, w tym dyplomowana manikiurzystka Urszula Stelmach, która zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Nail Design. Wszyscy wykorzystują w pracy kosmetyki renomowanej firmy L’Orèal.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 91 488 02 07 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Imperium Wizażu