Hotel Dosłońce Conference & SPA

Dosłońce 56, Racławice

Pakiet „Dzień poza miastem” ze strefą wellness, obiadem i więcej od 84,99 zł w Hotelu Dosłońce Conference & SPA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferta dla tych, którzy chcą w aktywny sposób spędzić czas poza miastem; w ofercie także posiłek w restauracji, strefa wellness

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiet „Dzień poza miastem”

Pakiet obejmuje:

  • jednorazowy 3-godzinny wstęp do strefy wellness (basen, sauny, jacuzzi)
  • obiad z deserem serwowany w Restauracji Planeta Smaków (wydawany do godz. 18)
  • godzinne wypożyczenie roweru
  • godzina na stanowisku do nauki golfa (bez instruktora)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 378 47 27. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Hotel Dosłońce Conference & SPA

Położony w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa hotel. jest miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku. Otoczeniem obiektu są bowiem malownicze wzgórza Wyżyny Miechowskiej, będące skupiskiem tętniącej życiem roślinności. Prócz komfortowo urządzonych pokojów i apartamentów, do dyspozycji gości oddano także centrum spa & wellness, restaurację z kuchnią polską i międzynarodową, bar, chatę grillową, staw, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery i więcej.