Heli Center

Startowa (hangar nr 10), Bogucin

Lot helikopterem dla 1 lub 3 osób z Heli Center

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na podziwianie panoramy całego Poznania z lotu ptaka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot helikopterem dla 1 lub 3 osób

Lot widokowy:

Wylot ma miejsce z Lotniska Poznań-Kobylnica (EPPK). Po starcie uczestnicy podziwiają panoramę całego Poznania. Trasa lotu przebiega po północnej stronie miasta, wzdłuż rzeki Warty oraz nad kampusem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jednocześnie z oddali wyłania się centrum miasta oraz stadion na Bułgarskiej. Podczas lotu można zobaczyć kompleks pałaców w Owińskach, Wake Spot w gminie Czerwonak, a także Puszczę Zielonkę. Wracając przelot odbywa się nieopodal wieży widokowej na Dziewiczej Górze, a uczestnicy podziwiają panoramę miasta Poznań z innej perspektywy.

Lot zapoznawczy:

Lot zapoznawczy jest okazją do sprawdzenia swoich sił w powietrzu za sterami helikoptera pod okiem doświadczonego instruktora. Jednocześnie może być początkiem przygody do uzyskania Licencji Pilota. Lot składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej omawiane są tajniki pilotażu Helikopterem Robinson R-44 Raven II, zasady lotu, sposób zachowania się przy maszynie, bezpieczeństwo w trakcie lotu, budowa statku powietrznego itp.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 130 kg. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 44 55 33. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Warunkiem odbycia lotu jest zebranie się 3-osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Helicenter w celu potwierdzenia terminu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Heli Center

Marzenia o podniebnej przygodzie mogą się spełnić dzięki Heli Center. Firma posiada bowiem w swojej ofercie loty widokowe helikopterami Robinson R44 II, które na długo pozostają w pamięci, a także szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych pilotów. Warto również dodać, że Heli Center organizuje również imprezy integracyjne dla firm oraz zajmuje się obsługą techniczną maszyn lotniczych.