zamknij
Multikino

Harmonia Tlenu – Gabinet Hiperbaryczny

Ślężna 179, Wrocław

Sesja w komorze hiperbarycznej: 1 zabieg za 79,99 zł i więcej w Harmonia Tlenu – Gabinet Hiperbaryczny (do -49%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Tlenoterapia hiperbaryczna to metoda pozwalająca na dostarczanie tlenu do wszystkich komórek ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Andrzej
1 Oceny1 reviews
październik 3, 2021
Gorąco polecam gabinet. Jest to miejsce gdzie można odpocząć, zrelaksować się a przy okazji dotlenić cały organizm. Jestem po 10 sesjach i wykupiłam kolejnych 10. Poprawił mi się sen, jestem wypoczęta i zdecydowanie lepiej funkcjonuję.
G
Guest
4 Oceny4 reviews
sierpień 30, 2021
Rewelacja, polecam każdemu.
X
xyzhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
lipiec 21, 2021
Zdecydowanie polecam! Bardzo fajnie miejsce. Jestem po kilku sesjach i zauważam efekty - otóż, brak uczucia zmęczenia po małej ilości h snu, poprawa jakości snu, szybsze zasypianie, szybsze gojenie się ran, lepsze samopoczucie, odprężenie. Gabinet jest utrzymany w dużej czystości, a Pani, która prowadzi sesję jest bardzo profesjonalna, uprzejma i świetnie przeszkolona. Wnętrze komory, materace i poduszki są dezynfekowane po każdym pacjencie.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
lipiec 21, 2021
Harmonia Tlenu to idealne miejsce na chwilę relaksu. Profesjonalna i miła obsługa - Pani, która obsługuje sesję precyzyjnie objaśnia i informuje klienta o wszystkim... Gabinet jest utrzymywany w dużej czystości, a komora hiperbaryczna jest systematycznie dezynfekowana. Polecam to miejsce każdemu, kto pragnie zregenerować swój organizm!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 80 minut

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 889 875 982. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Harmonia Tlenu – Gabinet Hiperbaryczny

Mieszczący się we Wrocławiu gabinet, oferuje swoim klientom sesje w komorze hiperbarycznej. W Harmoni Tlenu pracuje wykwalifikowany personel, który jest przygotowany na spełnienie indywidualnych potrzeb klienta. Sesja w komorze hiperbarycznej trwa do nawet 80 minut, gdzie ciśnienie wzrasta do aż 1.3 ATA.