zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Hardworkers Team

al. Grabowa 1 Park Zdrojowy, Nałęczów

Lot balonem i pamiątkowe zdjęcie dla nawet 6 osób z firmą Hardworkers Team

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Godzinny lot balonem może być niezapomnianą przygodą uwiecznioną na zdjęciach i szansą na podziwianie świata z zupełnie innej perspektywy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aneta
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2021
Profesjonalna obsługa, niesamowite wrażenie, piękne widoki.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot balonem + pamiątkowe zdjęcie
  • czas trwania lotu: ok. 60 minut
  • podczas lotu można podziwiać malownicze okolice Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina z wysokości nawet 2000 m

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 230 787. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Usługa realizowana jest w koszu maks. 6-osobowym (loty grupowe). Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hardworkers Team

Firma powstała za sprawą wysiłków dwóch pilotów, pasjonatów sportu balonowego oraz członków Aeroklubu Lubelskiego. Dzięki ich pasji do podziwiania świata z góry, klienci Hardworkers Team mają szansę rozkoszowania wzroku widokiem Nałęczowa, Kazimierza Dolnego czy doliny Wisły z wysokości nawet 2000 m. Podniebne wojaże odbywają się balonem na ogrzane powietrze, przez co załoga będzie miała mnóstwo czasu, by oglądać Ziemię z lotu ptaka.

Więcej informacji na Facebooku.