Najlepsze z Groupon

Hair Colour Design

Sienkiewicza 35, Łódź

Strzyżenie z modelowaniem (39,99 zł), kuracja keratynowa (59,99 zł) i więcej w Hair Colour Design (do -56%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zmiany swojej fryzury, a także dogłębnego odżywienia włosów za sprawą wybranej kuracji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: średnie (do ramion)
  • dopłata do włosów dłuższych ustalana indywidualnie
  • ocena stanu włosów i indywidualny dobór fryzury

Kuracja keratynowa pozwala na szybką regenerację zniszczonych, łamliwych i suchych włosów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 1-31.12.2021 r. brak możliwości realizowania Grouponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana dla nowych klientek salonu. W przypadku próby wykorzystania Grouponu drugi raz przez tę samą osobę, obsługa odmówi realizacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W każdym pakiecie jest ocena stanu włosów i indywidualny dobór fryzury. Koloryzacja dotyczy jednego koloru. W przypadku usług typu dekoloryzacja, sombre itp. dopłata uzgadniana jest indywidualnie na miejscu. Przy włosach gęstych oraz dłuższych niż do ramion dopłata ustalana indywidualnie. Brak możliwości realizacji w sobotę.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 028 253. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hair Colour Design

Fryzjerstwo, kosmetyka, medycyna estetyczna i makijaż permanentny to główne dziedziny, w których specjalizuje się łódzki salon. Podczas wizyty zadbać można o zdrowie i estetyczny wygląd swoich włosów, a także skóry. Bardziej wymagającym klientom polecają się zabiegi mające na celu ukryć niedoskonałości lub oszczędzić czas na codziennym wykonywaniu makijażu.