Brak nowych powiadomień

Wrocławski Teatr Współczesny

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

Do -50%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Spektakl inspirowany jest wątkami z opowiadania oraz filmu Andrzeja Żuławskiego pt. „Diabeł”

W skrócie

Oferta

  • Bilet na spektakl „teraz każdy z was jest rzeczpospolitą”
  • Kiedy:
    • 14-16.11.2019 o godz. 19:15
    • 17.11.2019 o godz. 18:15
  • Gdzie: Wrocławski Teatr Współczesny

„teraz każdy z was jest rzeczpospolitą”

Spektakl, inspirowany wątkami z opowiadania oraz filmu Andrzeja Żuławskiego Diabeł, zderza perspektywę indywidualną i globalną ważnych wydarzeń historycznych. Opowieść ma odniesienia do współczesności, a jego twórcy szukają odpowiedzi na pytanie o fatalizm polskiej historii.

Reżyseria: Maciej Podstawny

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: rezerwacja miejsc możliwa będzie wyłącznie mailowo na adres rezerwacja@wteatrw.pl Należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, kod zabezpieczający oraz kod grouponu. Wymiana grouponu na bilety możliwa jest wyłącznie w kasie biletowej najpóźniej 2 dni przed spektaklem w godzinach pracy kasy tj. od wtorku do soboty w godzinach 12:00 - 19:00 oraz w niedziele 2h przed spektaklem. O przyznaniu miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Po rozpoczęciu przedstawienia nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom teatr nie zwraca należności za niewykorzystane bilety. Teatr zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze.
Dodatkowe informacje: w dniu 17.11.2019 na czas trwania spektaklu „teraz każdy z was jest rzeczpospolitą" zostanie otwarta specjalna sala zabaw dla dzieci (z opieką nad dzieckiem w cenie biletu na spektakl). Uwaga: przed zakupieniem grouponu na spektakl z opcją Teatralnej Sali Zabaw wymagany jest wcześniejszy kontakt tel. pod nr 713 588 922 (gdyż ilość miejsc w sali zabaw jest ograniczona). Więcej informacji, regulamin i kwestionariusz do pobrania na stronie www.wteatrw.pl w zakładce teatr dla rodziców. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Wrocławski Teatr Współczesny

Wrocławski Teatr Współczesny to marka od ponad pół wieku rozpoznawalna na arenie krajowej i zagranicznej, dysponująca dziś jedną z największych i najlepiej działających polskich scen teatralnych. Dzięki temu współpracuje z najbardziej interesującymi reżyserami różnych pokoleń i narodowości oraz ze wzbudzającym swą grą niesamowite emocje zespołem aktorskim, co owocuje licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

W 2012 kierownictwo WTW objął uznany reżyser, Marek Fiedor – absolwent teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST.

Wrocławski Teatr Współczesny

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko