zamknij
Do 20% zniżki w aplikacji i 5% zniżki na stronie na oferty Twoje miasto z kodem APKA. Dziś koniec.

59,99 zł: bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (zamiast 90 zł)

Fundacja Scena Współczesna

Wybierz opcję
Oferta wygasa za3 dni
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bilety na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna to pomysł na kulturalny wieczór we dwoje

O tej ofercie

Oferta

  • 2 bilety na wybrany spektakl

Spektakle i terminy:

  • „Historia świata w skróconej wersji” – 22-23.10.2021
  • „I Ty zostaniesz Chińczykiem” – 5-16.10.2021, 18.09.2021,

Spektakle odbywają się o godz. 19:00


Od czerwca Teatr Scena Współczesna gra na nowej scenie przy Polu Mokotowskim - przy ul. Giordana Bruna 9 (200 m od stacji Metro Pole Mokotowskie) .


„I Ty zostaniesz Chińczykiem”

Żartobliwa opowieść nawiązująca do stwierdzenia, że co piąty człowiek żyjący na Ziemi jest Chińczykiem. Być może opanowanie świata przez Chiny to tylko kwestia czasu i warto już teraz do tego się przygotować? Niezależnie od rasy, wiary i poglądów, twórcy spektaklu za pomocą sprytnego humoru pokażą jak stać się Chińczykiem, przynajmniej w myśleniu.

„Dzieła wszystkie Szekspira”

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów mistrza w wykonaniu trójki aktorów. Hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn i „Hamlet” w trzyminutowej wersji. Spektakl oceniony na 5 gwiazdek przez „Gazetę Wyborczą” dostarcza przedniej rozrywki.

„Historia świata w skróconej wersji”

Wędrówka przez dzieje ostatniego tysiąclecia w muzyczno-kabaretowej formie. Podróż w czasie 3 aktorów, podczas której są oni świadkami przełomowych dla ludzkości wydarzeń: epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Na scenie pojawią się m.in.: Leonardo da Vinci, Napoleon, Stalin oraz kosmonauci.

„Biblia dla opornych”

Najważniejsze biblijne historie przedstawione z przymrużeniem oka. Król Salomon zaśpiewa przebój w stylu Jerzego Połomskiego, Salome skusi Jana Chrzciciela tańcem na rurze, Trzej Królowie, prowadzeni przez gwiezdną nawigację, zagubią się na pustyni, a narodziny Jezusa zostaną przekazane na żywo tysiącom widzów za pośrednictwem Jeruzalem TV.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 796 550 570, scenawspolczesna@gmail.com. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 23/10/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Scena Współczesna

Wybierając się do teatru zlokalizowanego w Śródmieściu, należy przygotować się na potężne wstrząsy i wybuchy śmiechu. Przy pomocy kabaretowych form i żartobliwego, momentami wręcz prześmiewczego tonu, artyści podstępnie przemycają porcje konkretnej wiedzy. Można tam zatem zobaczyć Dawida i Goliata walczących na ringu czy Salomona śpiewającego przebój w stylu Jerzego Połomskiego. Otello rapuje, a Makbet chwyta za góralską ciupagę. Teatr Scena Współczesna przybliża widzom również dramaturgię współczesną. Na jego deskach premierę miało już wiele sztuk, m.in.: „Pterodactyle” Nicky'ego Silvera czy „Disco Pigs” Endy Walsha. Ponadto co roku przybywają tutaj teatry tańca z całego świata, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania.