zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (do -33%)

Fundacja Scena Współczesna

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bilety na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna to pomysł na kulturalny wieczór we dwoje

O tej ofercie

Groupon Bilety: Wydarzenia, Koncerty, Spektakle

Oferta

  • 2 bilety normalne na wybrany spektakl

Spektakle i terminy:

  • „Historia świata w skróconej wersji” – 07.10.2022
  • „Dzieła wszystkie Szekspira" (obsada 1.: Łukasz Matecki, Jarosław Domin, Dariusz Sikorski; obsada 2.: Michał Barczak, Michał Węgrzyński, Kamil Wodka) – 08, 09 i 14.10.2022
  • „Obserwuję Cię/ I Ty zostaniesz Chińczykiem” – 13, 28 i 30.10.2022

Spektakle odbywają się o godz. 19:00


Teatr Scena Współczesna gra na nowej scenie przy Polu Mokotowskim, wejście bramą przed budynkiem przy ul. Giordana Bruna 9, naprzeciwko budynku ul. Giordana Bruna 12


„Historia świata w skróconej wersji”

Wędrówka przez dzieje ostatniego tysiąclecia w muzyczno-kabaretowej formie. Podróż w czasie 3 aktorów, podczas której są oni świadkami przełomowych dla ludzkości wydarzeń: epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Na scenie pojawią się m.in.: Leonardo da Vinci, Napoleon, Stalin oraz kosmonauci.

„Dzieła wszystkie Szekspira”

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów mistrza w wykonaniu trójki aktorów. Hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn i „Hamlet” w trzyminutowej wersji. Spektakl oceniony na 5 gwiazdek przez „Gazetę Wyborczą” dostarcza przedniej rozrywki.

„Obserwuję Cię/ I Ty zostaniesz Chińczykiem”

Żartobliwa opowieść nawiązująca do stwierdzenia, że co piąty człowiek żyjący na Ziemi jest Chińczykiem. Być może opanowanie świata przez Chiny to tylko kwestia czasu i warto już teraz do tego się przygotować? Niezależnie od rasy, wiary i poglądów, twórcy spektaklu za pomocą sprytnego humoru pokażą jak stać się Chińczykiem, przynajmniej w myśleniu.


Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 796 550 570, scenawspolczesna@gmail.com. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 30/10/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Scena Współczesna

Wybierając się do teatru zlokalizowanego w Śródmieściu, należy przygotować się na potężne wstrząsy i wybuchy śmiechu. Przy pomocy kabaretowych form i żartobliwego momentami wręcz prześmiewczego tonu, artyści podstępnie przemycają porcje konkretnej wiedzy. Można tam zatem zobaczyć Dawida i Goliata walczących na ringu czy Salomona śpiewającego przebój w stylu Jerzego Połomskiego. Otello rapuje, a Makbet chwyta za góralską ciupagę.

Teatr Scena Współczesna przybliża widzom również dramaturgię współczesną. Na jego deskach premierę miało już wiele sztuk, m.in.: „Pterodactyle” Nicky'ego Silvera czy „Disco Pigs” Endy'ego Walsha. Ponadto co roku przybywają tutaj teatry tańca z całego świata, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania.