Brak nowych powiadomień

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

720+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniana zabawa dla całej rodziny: place zabaw, minizoo, wyspa potworów, zjeżdżalnia Lew Gigant i więcej

W skrócie


Ważność:

Groupon ważny od otwarcia parku zgodnie z kalendarzem Parku w 2020 do 06.09.2020


Szczegóły:

  • przykładowe atrakcje:
    • park linowy
    • Małpi Gaj
    • trampoliny
    • kopalnia złota
  • więcej informacji na temat atrakcji na stronie

Warunki

Groupon ważny od otwarcia parku w 2020 do 06.09.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: groupony nie będą realizowane w przypadku grup zorganizowanych. W miesiącach maj-czerwiec groupon obowiązuje od poniedziałku do niedzieli z wyłączeniem świąt. W okresie lipiec-sierpień groupon obowiązuje wyłącznie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt. We wrześniu groupon obowiązuje wyłącznie od poniedziałku do niedzieli.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Wszyscy, którzy szukają miejsca do aktywnego spędzenia czasu z rodziną i dziećmi, powinni zajrzeć do Rodzinnego Parku Rozrywki. Staną tu bowiem oko w oko z ogromnymi replikami postaci z legend i mitów (w tym Yeti, potworem z Loch Ness czy Jaszczurem Morskim). Podczas wizyty w komnacie Rycerzy Okrągłego Stołu każdy śmiałek może podjąć próbę wydobycia miecza z kamienia. Nieopodal znajduje się również wyspa iluzji, gdzie prawa fizyki nie obowiązują, a odwiedzający goście zadają sobie pytanie: „Jak to możliwe?”.

Ponadto można tu znaleźć place zabaw, wyspę nielotów, ptaszarnię, minizoo, replikę osady Wikingów, replikę Stonehenge, wyspę Moai, ścieżkę edukacyjną o tematyce ekologicznej czy pneumatyczną zjeżdżalnię – Lew Gigant.