zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Bilety na Niewidzialną Wystawę dla 2 osób za 54,99 zł w Millennium Plaza (-29%)

Warszawa

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niewidzialna Wystawa to okazja do odbycia niezwykłej podróży w świat całkowitej ciemności, poznania mocy zmysłów słuchu, dotyku i węchu

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: 2 bilety na Niewidzialną Wystawę
 • obuwie zamienne/ochronne: nie
 • możliwość fotografowania/filmowania: nie
 • szczegóły/wyróżniki:
  • godzina z jednym z niewidomych przewodników, która może zmienić życie
  • interaktywna przestrzeń i całkowita ciemność – codzienne życie z innej perspektywy
  • pomysł na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, randkę w ciemno lub wyjście firmowe
  • opcja na edukacyjny czas lata w mieście - wejście dla dzieci od 9. roku życia z opiekunami

Niewidzialna Wystawa działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi. Goście mogą wejść wyłącznie w maseczkach, na miejscu zapewniona jest dezynfekcja i rękawiczki.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://niewidzialna.pl/. Zwiedzanie dla dzieci od 9. roku życia. Podczas 1 wizyty można wykorzystać dowolną liczbę grouponów, w zależności od dostępności miejsc w grupie. Na wystawę należy przybyć z min. 15-minutowym wyprzedzeniem. Możliwość zwiedzania w j. angielskim (po wcześniejszym ustaleniu, konieczne zebranie pełnej grupy). Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem (https://niewidzialna.pl/co-to-jest/regulamin-zwiedzania). Dodatkowe informacje na stronie www oraz mailem: info@niewidzialna.pl. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19), sob., niedz. 10-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta przeznaczona dla grup maks. 4-osobowych. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Niewidzialna Wystawa

Ekspozycja to ok. godzinna interaktywna podróż, która odkrywa przed zwiedzającymi świat skąpany w ciemnościach. Zmusza ich do polegania wyłącznie na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi, a nie na wzroku, który dostarcza człowiekowi ok. 80% informacji. Zwiedzający mają bowiem za zadanie radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku. Towarzyszem ich podróży po niewidzialnym świecie są osoby niewidome lub niedowidzące. Pod ich opieką goście odwiedzają całkiem wyciemnione pomieszczenia wiernie odwzorowujące scenariusze znane z życia. Specjalna kompozycja dźwięków i zapachów pozwala zapomnieć, że jest się na wystawie.

Niewidzialna Wystawa jest międzynarodowym projektem. W Budapeszcie działa od 2007 roku, a w Pradze – gdzie stała się najpopularniejszym programem turystycznym – od 2011 roku. Ekspozycja sprawia, że dzieci oswajają się z ciemnością, a dorośli przekonują się, że gdy gasną światła, świat wciąż jest piękny i pełny. Wszystkim zaś uświadamia, z jakimi trudnościami spotykają się niewidomi i jak można im pomóc. Warto zatem sprawdzić na własnej skórze, czy bycie niewidomym przez godzinę otworzy oczy.