Brak nowych powiadomień

Chopin Point Warsaw

Warszawa

Do -50%
30+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Koncert Chopinowski to kulturalne doświadczenie w nieformalnej atmosferze i propozycja na relaksujący wieczór na warszawskiej Starówce

W skrócie

Szczegóły:

  • koncerty w wykonaniu wybitnych pianistów (doświadczonych artystów, laureatów wielu międzynarodowych nagród)
  • wyjątkową atmosferę wydarzenia uzupełnia kameralne wnętrze, nawiązujące do salonów, w których F. Chopin najchętniej występował
  • koncerty odbywają się codziennie o godz. 19

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 333 433 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chopin Point Warsaw

Zlokalizowany w historycznym budynku obecnego Domu Literatury, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 z przepięknym widokiem na cały Plac Zamkowy, co w połączeniu z muzyką Fryderyka Chopina, wybrzmiewającą z fortepianu, dzięki utytułowanym pianistom sceny międzynarodowej, tworzy wyjątkową wieczór pełen muzyki i niezapomnianych doznań. Sala koncertowa mieści się na I piętrze – na miejscu dostępna jest winda.

Chopin Point Warsaw dostępne jest również dla grup turystycznych. Można tu także zorganizować prywatny recital Chopinowski połączony z propozycją kateringową w konwencji wydarzenia.

Chopin Point Warsaw

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Muzyka