Gabinet Terapii Masażem

Bracka, 18 lok 46 B, Warszawa

Do 39% zniżki na Masaż - Całe ciało w Gabinecie Terapii Masażem

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gabinet Terapii Masażem mieści się w Śródmieściu Warszawy .

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Masaż relaksacyjny

Gabinet Terapii Masażem

zaprasza na relaksacyjny masaż na stole - w opcji 60 minut .

Masażysta skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych , jego dotyk odpręża całe ciało , eliminuje bóle : karku , pleców.

Poprawiane jest krążenie i przepływ limfy poprzez odpowiednie techniki nacisku .

Masaż relaksacyjny wycisza emocjonalną sferę osoby masowanej , pozwalając na głęboki relaks i odprężenie .

Masaż ciepłą świecą

Zabieg wykonywany na całym ciele , za pomocą wosku o jedwabistej konsystencji z ciepłej świecy , ma wysokiej jakości składniki oraz naturalne dodatki zapachowe .

Efektem masażu świecą jest dogłębne odżywienie i regeneracja naskórka . 

Skóra nabiera świeżego wyglądu i jedwabistego blasku. Zwalcza on problemy z suchą odwodnioną dermą , cellulitem i rozstępami . Piękny zapach to dodatkowy aromaterapeutyczny element który jeszcze bardziej rozluźnia nasze mięśnie .

Zabieg dedykowany głównie dla osób zestresowanych , potrzebujących regeneracji i relaksu . 

Gabinet terapii masażem specjalizuje się w masażach relaksacyjnych .

Celem jest maksymalizacja komfortu pacjentów , poprzez eliminowanie u nich napięć psychicznych oraz fizycznych - stosowanie indywidualnie dobranych technik manualnych .

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 577 511 224. Z uwagi na wywiad przeprowadzany przed masażem i zapewnienie konatktu z klientem podczas zabiegu, zaleca się, żeby osoby nie mówiące w języku polskim miały wsparcie osoby posługującej się tym językiem. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Gabinet Terapii Masażem

Gabinet Terapii Masażem to miejsce, które powstało z potrzeby chęci pomagania ludziom.  Dotyk działa kojąco dla ciała i zmysłów, ciepłe podmiotowe podejście masażystów i pełna indywidualizacja wobec potrzeb osób nas odwiedzających sprawiają, że stres, problemy i wszystko negatywne nie mają do Gabinetu Terapii Masażem wstępu.