Brak nowych powiadomień

ul. Piękna 28a lok. 2, Warszawa (Śródmieście)

Zabieg odmłodzenia z użyciem kwasu hialuronowego ze znieczuleniem i więcej w cenie 499,99 zł w gabinecie Piękna Dent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego dają widoczny efekt odmłodzenia, a kuracja poprzedzona jest konsultacją z lekarzem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Oferta

  • 499,99 zł za zabieg odmłodzenia z użyciem kwasu hialuronowego (wypełnienie wybranych zmarszczek na twarzy + mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu) ze znieczuleniem + konsultacja lekarza medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy to substancja występująca w skórze, odpowiedzialna przede wszystkim za nawilżenie i objętość. Ubywa go wraz z upływem czasu, a w związku z tym zaczynają pojawiać się zmarszczki. Można jednak temu zapobiec i uzupełnić niedobory preparatem o konsystencji łagodnego żelu, który bezwzględnie rozprawia się ze zmarszczkami i poprawia kontur twarzy oraz kształt ust. Dla pełniejszego efektu można wypróbować mezoterapię igłową, która dostarcza cerze niezbędnych substancji odżywczych, a także poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy firmy REVITACARE
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ampułka

Piękna Dent

Rodzinna firma powstała po to, aby połączyć dbanie o piękny uśmiech i nieskazitelny wygląd. To dlatego w warszawskim gabinecie można wykonać zarówno zabiegi stomatologiczne, jak i z zakresu medycyny estetycznej. Aby podnieść swoje kwalifikacje, pracownicy Piękna Dent przez trzy lata przebywali w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowali oraz brali udział w szkoleniach organizowanych przez uniwersytet w Londynie. Posiadają też liczne certyfikaty, które można zobaczyć pod tym linkiem.

W parze ze specjalistyczną wiedzą idzie dbanie o bezpieczeństwo klientów. To dlatego zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i inne metody odmładzania poprzedzone są konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Z kolei usługi z zakresu implantologii oraz chirurgii mogą być wykonywane w sedacji lub pod nadzorem anestezjologa.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Dni i godz. korzystania: pon.-pt. w godz. 11-19. Możliwość wymiany grouponu na świąteczny bon podarunkowy.
Konieczna rezerwacja tel. 22 629 00 99 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego co najmniej 2 tygodnie przed końcem ważności grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Piękna-Dent

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz