Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Żytnia 18, Warszawa

Mezoterapia igłowa: na skórę wokół oczu (99 zł), na całą twarz (199 zł) i więcej w Gabinecie Medycyny Estetycznej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, którego celem jest poprawa napięcia i nawilżenia skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
3 Oceny2 reviews
grudzień 5, 2021
Zabiegi świetnie, bardzo profesjonalnie wykonane, ogromnie polecam (szczególnie Panią Wiktorię ;)) ! do takich miejsc się wraca :)
D
Dagmara
3 Oceny3 reviews
czerwiec 23, 2021
Nie polecam tego gabinetu. Wykonują jeden zabieg, ns kolejne brak terminu i grupon przepada.
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
luty 3, 2021
Super, miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Na pewno wrócę.
K
Katarzynahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
grudzień 22, 2020
Profesjonalna klinka, robiłam nici pdo znieczulenie mocne nic nie bolało a zabieg bardzo szybko i sprawnie przeprowadzony przez przemiłą Panią Doktor. Jeśli będę miała potrzebę jeszcze coś zrobić to na pewno wyborę to miejsce. Dzikuję:)
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2020
Miałam zabieg w innej lokalizacji o czym nie zostałam poinformowana przez recepcje (niedaleko wiec nie było problemu). Zabieg profesjonalny, bardzo polecam 🙂
A
Anzhalika
1 Oceny1 reviews
wrzesień 11, 2020
Niestety nie jestem usatysfakcjonowana. Robiłam powiększanie ust i efekt nie jest zadowalający. Do górnej wargi podano za dużo kwasu, prosiłam także o zniwelowanie asymetrii i nic, efekt usta jak u ryby, pojawiły się do tego zmarszczki/wgłębienia przy górnej wardze. W dolną wargę została wkłuta hialuronidaza, więc w ogóle nie widać efektu powiększania. W sumie raczej nie polecam. Niestety.
A
Annatop reviewer
15 Oceny7 reviews
sierpień 16, 2020
Polecam. Zabiegi wykonywane w większości przez lekarzy. Mila obsuga.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską
  • preparat stosowany podczas zabiegu: Meso Gun BN-919
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 2 - 5 ml – lekarz decyduje o ilości preparatu

  • czas trwania zabiegu: od 15 do 35 minut (czas zabiegu po wstępnej konsultacji może ulec zmianie)
  • zabieg należy powtarzać: zgodnie z zaleceniami lekarza
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

Mezoterapia igłowa: zabieg, podczas którego do skóry wstrzykiwany jest specjalny koktajl zawierający różne substancje, takie jak m.in. kwas hialuronowy, witaminy A, C, E, substancje czynne. Zabieg pomaga w poprawie wyglądu skóry, wpływając na jej ujędrnienie, odmłodzenie i regenerację.

  • Wskazania: biorewitalizacja, ujędrnianie, nawilżanie, odżywianie skóry, profilaktyka starzenia skóry, profilaktyka wypadania włosów.
  • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
  • Dodatkowe informacje: do zabiegu wykorzystywane są substancje takie jak np. kwas hialuronowy nieusieciowany lub koktajle witaminowe

Możliwe efekty: opóźnienie procesów starzenia, likwidacja i przeciwdziałanie rozstępom, likwidacja i przeciwdziałanie cellulitowi, profilaktyka łysienia, regeneracja skóry, nawilżanie, ujędrnianie, spłycenie zmarszczek

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 100 103 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna otwiera obecnie mnóstwo możliwości tym, którzy chcą zachować atrakcyjność na lata, a dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów z bezpieczeństwem ich stosowania, znajduje ciągle nowych zwolenników. Specjalnością gabinetu jest pomoc klientom w poprawianiu niedoskonałości urody. Od kilku lat tutejsi specjaliści wykonują zabiegi medycyny estetycznej, m.in. wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego, modelowanie twarzy przy pomocy nici PDO oraz leczenie nadpotliwości za sprawą toksyny botulinowej.

Dzięki połączeniu doświadczenia zdobytego za granicą z wiedzą uzyskaną na licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje bez użycia skalpela, lekarze starają się osiągnąć efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu. Ponadto w ofercie gabinetu są zabiegi ujędrniające skórę, usuwające przebarwienia i likwidujące tkankę tłuszczową. Gabinet zatrudnia lekarzy medycyny estetycznej, dermatologa oraz kosmetologów. Szeroki zakres usług medycyny estetycznej i dermatologii daje duży wachlarz możliwości zabiegowych na twarz i ciało.