zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Gabinet Masażu Poznań Wilda

Filarecka 3/2, Poznań

Masaż ciała relaksacyjny lub klasyczny w Gabinecie Masażu Poznań Wilda (do -29%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrany masaż to sposób rozlużnienie spiętych mięśni lub poprawę samopoczucia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 godziny temu
Zdecydowanie polecam! Masaż kobido bardzo przyjemny i relaksujący. Pan Dawid to prawdziwy profesjonalista.
M
Marlena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 21, 2022
Wspaniałe miejsce, pełne pozytywnej energii, coś dla ciała, ducha i zmysłów, ręce pana Dawida przeprowadzają w inny świat, relaks i odprężenie. Pełen profesjonalizm. Calego serca Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 607 335 242. Godziny otwarcia: wtorek-środa-czwartek 10-21 + niedziela 2 x w miesiącu Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet Masażu Poznań Wilda

W położonym na terenie Poznania gabinecie, można skorzystać z profesjonalnych masaży twarzy oraz ciała. W Gabinecie Masażu Poznań Wilda pracuje doświadczony masażysta, który oferuje takie usługi jak m.in. masaż twarzy Kobido, masaż sportowy, relaksujący, firmowy, całego ciała. Dodatkowo, można zdecydować się na drenaż limfatyczny.