Czas Relaksu

Bolesława Chrobrego 39, Rybnik

Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję stresu, rozluźnianie mięśni, poprawę krążenia, lepszy sen, zmniejszenie cellulitu, a także nawilżenie skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 636 427. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje masaż klasyczny lub relaksacyjny, 30 lub 60 minut. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet Masażu Czas Relaksu

Szukając sposobu na poprawę samopoczucia i kondycji ciała oraz ducha, a także zmniejszenie bólu mięśni, stawów i innego rodzaju napięć warto zdecydować się na profesjonalny masaż. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Rybniku salonu Czas Relaksu. Na miejscu do wyboru są takie zabiegi jak: masaż leczniczy, relaksacyjny, bańką chińską, gorącymi kamieniami, bambusami, ciepłym olejkiem lub relaksacyjny z dodatkową opcją peelingu ciała i aplikacją maseczki na twarz.