zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.
The option you have chosen was not found

Nosce te ipsum

ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów

Do 51% zniżki na Masaż - Chiropraktyka w Nosce te ipsum Lawia Szkoda

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by pod okiem specjalisty zadbać o lepsze zdrowie i kondycję fizyczną, pozbyć się dyskomfortu, a także zapobiec dolegliwościom

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Julia
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
3 dni temu
Na odwołanie rezerwacji 48h, godzinę po tym czasie wypadła nam z chłopakiem nagła sytuacja życiowa, zapytałam czy możemy zmienić termin. Pani (jak domniemam właścicielka) powiedziała, ze nie może pomoc i złamać regulaminu, na co groupon odpisał, ze jest to w jej gestii nam pomoc, to wciąż są dwa dni do masażu. Pani nie chciala nam pomoc, przez co prezent i pieniążki przepadły, nie polecam :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
W
Weronika
9 Oceny6 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Jeśli miałabym oceniać sam masaż to było bardzo przyjemnie, łóżko podgrzewane, Pani masażystka bardzo dobrze się spisała i mogliśmy przez chwilę z mężem się zrelaksować. Wykupiłam masaż dla par, mąż też był zadowolony ze swojego masażysty. Jednak w tym wszystkim zabrakło mi tego "tutti frutti" nie czułam żadnego zapachu owoców, nic. Dlatego 4 na 5. Dodatkowo przy takich usługach popracowała bym nad wystrojem. Ściany w dość pstrokatych kolorach, kocyki w kolorowe kropeczki, dobrze że oczy miałam zamknięte bo nie sprzyjałoby to wyciszeniu. Na miejscu możliwość zaopatrzenia się w herbatki, olejki i inne cuda. Ostatecznie jestem umówiona na kolejny masaż więc to chyba dobre podsumowanie:)
J
Joanna
8 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 10, 2022
Bardzo przyjemna atmosfera w salonie. Pani masażystka wykonała masaż starannie i delikatnie. W salonie skorzystać można również z fizjoterapii i fizykoterapii, a także zakupić kosmetyki, a nawet podstawowy sprzęt sportowy. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania każdej wizyty: 1 godz.

Holistyczne seanse fizjoterapeutyczne:

 • konsultacja ze specjalistą z zakresu fizjoterapii
 • badanie & diagnostyka (stany po urazach, bóle stawów i kręgosłupa, stany przed- i poopercyjne, kontuzje sportowe, bóle reumatyczne i zwyrodnieniowe, ostroga piętowa)
 • medyczne badanie stanu mięśni, więzadeł, ścięgien i mineralizacji kości
 • terapia manualna (indywidualnie dobrana do schorzenia i wieku)
 • masaż/ powięziówka/ terapia punktów spustowych
 • 2 zabiegi z fizykoterapii (fizjoterapeuta dobiera: elektrostymulację/ laser /pole magnetyczne /naświetlania Sollux /ultradźwięki lub fonowanie
 • kinesiotaping
 • indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutą + zalecenie odpowiednich ćwiczeń w domu
 • dobór ziół i suplementacji
 • dokumentacja z seansów pacjenta

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 289 768. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nosce te ipsum Lawia Szkoda

Działający na terenie Chorzowa gabinet oferuje bogaty wybór usług z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Mottem a zarazem nazwą placówki jest grecki aforyzm „Nosce te Ipsum”, oznaczający „poznaj samego siebie”. Celem pracujących tu specjalistów jest nie tylko pomoc w walce ze schorzeniami i dolegliwościami, ale także uświadamianie pacjentów o możliwościach ludzkiego ciała, duszy i umysłu.