zamknij
Travel
400 zł
Oferta niedostępna
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Hotel Zamek Ryn 4*

Hotel 4* ze spa w zamku z XIV w.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym standard w Zamku Ryn w pokojach z widokiem na dziedziniec, w Willi Pod Zamkiem lub w Gościńcu Ryński Młyn (w zależności od dostępności), codzienne śniadania, atrakcje w zamku Ryn – możliwość bezpłatnego korzystania z saun, basenu, klubu fitness.

Dodatkowo: niektóre opcje zawierają codzienne obiadokolacje.

Hotel Zamek Ryn 4*

W sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, u stóp krzyżackiej warowni, znajduje się Hotel Zamek Ryn 4*. Pobyt tutaj to okazja do komfortowego wypoczynku oraz poznania tajemnic gotyckiej fortecy i odkrycia piękna mazurskiego krajobrazu.

Goście mają do dyspozycji niesztampową i zasługującą na uznanie bazę noclegową. 350 miejsc wkomponowano w 4 odmiennie zaaranżowane skrzydła zamku (Rycerskie, Komturskie, Więzienne i Myśliwskie), kameralną Willę Pod Zamkiem (50 m od zamku, kamienica z przełomu XIX i XX wieku) oraz znajdujący się nad samym jeziorem Gościniec Ryński Młyn (150 m od zamku). Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, TV, telefon, internet, minibar oraz suszarkę do włosów. Ponadto niektóre mają również taras z widokiem na Jezioro Ryńskie.

Restauracja Refektarz zaskakuje bogactwem smaków i aromatów. Usytuowana jest w najstarszej i najbardziej magicznej części XIV-wiecznej fortyfikacji. Doświadczony szef kuchni (zdobywca zawodowego tytułu mistrzowskiego, posiadacz dyplomu brytyjskiej uczelni Kendal College) zachwyca gości kulinarnymi kreacjami. Consommé wołowe, czyli spaghetti ze szparagów z tortellacci z cielęciną, to tylko jeden z przykładów awangardowego menu.

Zamkowy basen znajduje się w gotyckich podziemiach i wyposażony jest w dodatkowe atrakcje: bicze wodne, gejzery, przeciwfalę. Nastrój podsyca tu tlący się w kominku ogień, a odpoczynek w jacuzzi może wieńczyć orzeźwiającą kąpiel. Centrum rekreacji będzie stanowić idealną przystań po dawce energii zażytej w klubie fitness. Entuzjaści aktywności fizycznej znajdą w nim m.in. bieżnie, trenażery eliptyczne, wiosła Concept czy rower stacjonarny.

Zamek przygotował się również na wizyty najmłodszych gości. Maluchy ucieszy wieść o Bajkogrodzie, w którym czekają na nie zabawki, liczne gry oraz plac zabaw na świeżym powietrzu. Ten ostatni to m.in. 2 zjeżdżalnie, mostek linowy, huśtawka Bocianie gniazdo i sprężynowiec Smok.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

Podziemny, średniowieczny kanał łączący jeziora Ołów i Ryńskie. Woda, która spływała z jeziora Ołów, napędzała niegdyś krzyżacki młyn.

Pokrzyżacki Zamek Ryn: znajduje się w centrum miasta, wzniesiono go około 1337 r.

Zabytkowy wiatrak typu holenderskiego (z drugiej połowy XIX w.): murowana budowla o podstawie w kształcie koła.

Wieża ciśnień, kaplica ewangelicka i stary młyn (obecnie restaurowany): zabytki z XIX wieku.

Góra Czterech Wiatrów: jedyne 27 km od Hotelu Zamek Ryn 4*, nad jeziorem Czos, zimą do dyspozycji są m.in. biegowe trasy narciarskie oraz lodowisko. Dla narciarzy przygotowano 2 wyciągi orczykowe i 5 tras zjazdowych.

Psie Zaprzęgi: wyprawa dla tych, którzy nie mają dosyć przygód; przeżycia jedyne w swoim rodzaju.

Oferta

Pobyt ze śniadaniami:

 • 249 zł zamiast 400 zł za 1 noc dla 2 osób
 • 479 zł zamiast 800 zł za 2 noce dla 2 osób,
 • 679 zł zamiast 1200 zł za 3 noce dla 2 osób.

Pobyt ze śniadaniami i obiadokolacjami:

 • 319 zł zamiast 540 zł za 1 noc dla 2 osób
 • 619 zł zamiast 1080 zł za 2 noce dla 2 osób,
 • 899 zł zamiast 1620 zł za 3 noce dla 2 osób.

Udogodnienia

 • doba hotelowa: 16-12
 • obsługa mówi w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim
 • wi-fi bezpłatnie
 • zwierzęta: 50 zł/zwierzę/dzień
 • parking: 20 zł/doba

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 15.04.2017.
Terminy wyłączone: 23-26.12.2016, 30.12.2016-01.01.2017, 13-14.01.2017, 20-21.01.2017, 26-28.01.2017, 17-19.02.2017, 3-5.03.2017, 17-19.03.2017, 13-17.04.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 87 429 70 00 lub mailowo: hotel@zamekryn.pl, recepcja@zamekryn.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 2.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Ryn, Polska.
Brak opłaty klimatycznej.
Ważny na pobyt w pokoju 2-osobowym standard w Zamku Ryn w pokojach z widokiem na dziedziniec, w Willi Pod Zamkiem lub w Gościńcu Ryński Młyn dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko + 1 niemowlę.
Dzieci do 5 lat (włącznie): bezpłatnie, w łóżku rodziców.
Dzieci w wieku 6-12 lat: 150 zł/doba z łóżkiem, śniadaniami.
Dzieci od 13 lat i osoby dorosłe: 170 zł/doba z łóżkiem, śniadaniami.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju 2-osobowym standard w Zamku Ryn w pokojach z widokiem na dziedziniec, w Willi Pod Zamkiem lub w Gościńcu Ryński Młyn. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Hotel Zamek Ryn 4*

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.