zamknij
Travel
Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kujawy: 5 lub 7 nocy dla 1 osoby z wyżywieniem, rehabilitacją i aquaparkiem w Jutrzence Medical SPA – Uzdrowisko Wieniec

Kujawy: 5 lub 7 nocy dla 1 os. z wyżywieniem i rehabilitacją

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 5 lub 7 nocy dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym (pobyt leczniczy tylko dla osób od 18. roku życia; pobyty zaczynają się w niedzielę)
 • wyżywienie FB: śniadania, obiady oraz kolacje z napojami w formie bufetu (pobyt rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem)
 • 3 zabiegi dziennie: 1 zabieg kinezyterapeutyczny, 1 zabieg fizykoterapeutyczny, 1 zabieg balneo lub hydroterapeutyczny (zabiegi zalecane są przez lekarza z uwzględnieniem stanu zdrowia kuracjusza oraz dostępnych miejsc w bazie zabiegowej)
 • całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska w przypadku nagłych zachorowań
 • 2-godzinny dostęp do Aquaparku z centrum wellness (basen rekreacyjny z muzyką podwodną, sztuczna rzeka, ławeczki z hydromasażem, gejzery, grzybek, 8 wanien jacuzzi, strefa saun: parowa, sanarium, infrared, caldarium, ścieżka Kneippa, kubeł zimnej wody, grota lodowa, prysznic wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową)
 • kuracja pitna dostępna w historycznej Pijalni Wód Mineralnych

Ważność:

 • groupon ważny do 29.12.2023

Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji i anulacji.

Hotel

Lasy sosnowe w Wieńcu-Zdroju tworzą dobroczynny mikroklimat, który regeneruje płuca i pomaga zwalczać alergie. Z kolei uzdrowiskowe wody posiadają właściwości lecznicze. Warto zatem tutaj przyjechać i zatrzymać się w Jutrzence Medical SPA – Uzdrowisku Wieniec.

Wszystkie pokoje posiadają telewizor LCD, indywidualnie sterowaną klimatyzację i dostęp do Wi-Fi w ogólnodostępnych miejscach. Rano można zaparzyć sobie filiżankę energetycznej kawy, a po południu cieszyć się smakiem aromatycznej herbaty. Każdy z pokojów posiada własny balkon z widokiem na taras wewnętrzny.

Ponadto Jutrzenka to nowoczesny obiekt, który posiada m.in. gabinety lekarskie i zabiegowe oraz przestronną salę rekreacyjno-taneczną, jadalnię i kawiarnię. Gra w kręgle, bilard lub tenisa stołowego – to tylko kilka pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu można również wypożyczyć rowery oraz kijki do nordic walkingu.

Do dyspozycji gości jest także aquapark z centrum wellness. Park wodny oferuje moc atrakcji dla całej rodziny, natomiast pobyt w strefie saun pozwala odprężyć się i poprawić kondycję organizmu. Warto także skusić się na wizytę w salonie kosmetycznym.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Brześć Kujawski – siedziba książąt kujawskich; miejscowość zyskała prawa miejskie w 1250 roku. Tutaj przyszedł na świat w 1260 r. król Polski Władysław Łokietek, a Władysław Jagiełło gościł w Brześciu Kujawskim 27 razy.
 • Kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika w Brześciu Kujawskim – warto tu zobaczyć fragment tryptyku ucznia Wita Stwosza, witraże Konrada Krzyżanowskiego i polichromie Juliusza Makarewicza.
 • Bazylika Katedralna we Włocławku – wyposażenie stanowią wybitne dzieła sztuki sakralnej, m.in. gotycki witraż z 1360 r. ze scenami ze Starego i Nowego Testamentu.
 • Park etnograficzny (skansen) w Kłóbce – znajduje się ok. 25 km od Włocławka, a zostały tu odtworzone różnorodne zagrody gospodarskie, w których toczyło się niegdyś życie rodziny chłopskiej.

Opcje

1 osoba – pokój 1-os. – FB – 02.01-30.04.2023 i 01.10-29.12.2023

 • 1 689 zł za 5 nocy
 • 2 359 zł za 7 nocy

1 osoba – pokój 1-os. – FB – 01.05.2023-30.09.2023

 • 1 709 zł za 5 nocy
 • 2 369 zł za 7 nocy

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-11
 • Wi-Fi: bezpłatnie w pomieszczeniach ogólnodostępnych
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking na terenie hotelu: 25 zł/samochód/doba (do 5 dób); powyżej 5 dób obowiązują pakiety parkingowe: 8 dni (7 dób): 150 zł

Warunki

Ważność
Groupon ważny: 02.01.2023-29.12.2023 (zgodnie z wybraną opcją). Pobyty zaczynają się w niedzielę.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 osobę.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 54 272 10 00.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji i anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Liczba pokoi przeznaczonych do użytku na podstawie grouponu jest ograniczona, w niektórych okresach hotel ma prawo odmówić pobytu.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia
Pobyty lecznicze tylko dla osób od 18 lat.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Wieniec-Zdrój, Polska.
Opłata klimatyczna: 5,40 zł/osoba/doba, płatne na miejscu.
Ważny na pobyt w pokoju 1-osobowym dla 1 osoby.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 1 osoba.
Maks. obłożenie: 1 osoba dorosła + 1 dziecko do 12 lat na dostawce + 1 dziecko do 4 lat w łóżku z rodzicem.

W celu potwierdzenia dostawki skontaktuj się bezpośrednio z obiektem pod numerem telefonu i/lub e-mailem podanym w sekcji Rezerwacja. Warunki dla dodatkowych osób:
* dzieci do 4 lat włącznie: bezpłatnie, jeżeli śpią w obecnych łóżkach; ze śniadaniem, obiadem i kolacją.
* dzieci od 5 do 12 lat: 170 zł/osoba/doba; ze śniadaniem, obiadem i kolacją.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju 1-osobowym. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Jutrzenka Medical SPA – Uzdrowisko Wieniec

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.