zamknij
Travel
Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jutrzenka Medical SPA – Uzdrowisko Wieniec

Kujawy: 2-7 nocy z wyżywieniem, aquaparkiem i strefą saun

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 2-7 nocy dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym lub dla 2 osób w pokoju 2-osobowym
 • wyżywienie FB: codzienne śniadania, obiady oraz kolacje z napojami w formie bufetu (pobyt rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem)
 • dostęp do aquaparku i strefy saun na 2 godz. dziennie (8 jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, kabina infrared, caldarium, ścieżka Kneippa, prysznic wrażeń, grota lodowa, salon wypoczynkowy z tężnią solankową, rwąca rzeka itp.)
 • krenoterapia (kuracja pitna raz dziennie)

Ważność:

 • groupon ważny do 31.12.2022

Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji i modyfikacji.

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Lasy sosnowe w Wieńcu-Zdroju tworzą dobroczynny mikroklimat, który regeneruje płuca i pomaga zwalczać alergie. Z kolei uzdrowiskowe wody posiadają właściwości lecznicze. Warto zatem tutaj przyjechać i zatrzymać się w Jutrzence Medical SPA – Uzdrowisku Wieniec.

Wszystkie pokoje posiadają telewizor LCD, indywidualnie sterowaną klimatyzację i dostęp do Wi-Fi w ogólnodostępnych miejscach. Rano można zaparzyć sobie filiżankę energetycznej kawy, a po południu cieszyć się smakiem aromatycznej herbaty. Każdy z pokojów posiada własny balkon z widokiem na taras wewnętrzny.

Ponadto Jutrzenka to nowoczesny obiekt, który posiada m.in. gabinety lekarskie i zabiegowe oraz przestronną salę rekreacyjno-taneczną, jadalnię i kawiarnię. Gra w kręgle, bilard lub tenisa stołowego – to tylko kilka pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu można również wypożyczyć rowery oraz kijki do nordic walkingu.

Do dyspozycji gości jest także aquapark z centrum wellness. Park wodny oferuje moc atrakcji dla całej rodziny, natomiast pobyt w strefie saun pozwala odprężyć się i poprawić kondycję organizmu. Warto także skusić się na wizytę w salonie kosmetycznym.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Brześć Kujawski – siedziba książąt kujawskich; miejscowość zyskała prawa miejskie w 1250 roku. Tutaj przyszedł na świat w 1260 r. król Polski Władysław Łokietek, a Władysław Jagiełło gościł w Brześciu Kujawskim 27 razy.
 • Kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika w Brześciu Kujawskim – warto tu zobaczyć fragment tryptyku ucznia Wita Stwosza, witraże Konrada Krzyżanowskiego i polichromie Juliusza Makarewicza.
 • Bazylika Katedralna we Włocławku – wyposażenie stanowią wybitne dzieła sztuki sakralnej, m.in. gotycki witraż z 1360 r. ze scenami ze Starego i Nowego Testamentu.
 • Park etnograficzny (skansen) w Kłóbce – znajduje się ok. 25 km od Włocławka, a zostały tu odtworzone różnorodne zagrody gospodarskie, w których toczyło się niegdyś życie rodziny chłopskiej.

Opcje

1 osoba – pokój 1-os. – FB – do 31.12.2022

 • 509 zł za 2 noce
 • 1 279 zł za 5 nocy
 • 1 790 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój 2-os. – FB – do 31.12.2022

 • 939 zł za 2 noce
 • 2 365 zł za 5 nocy
 • 3 310 zł za 7 nocy

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-11
 • Wi-Fi: bezpłatnie w pomieszczeniach ogólnodostępnych
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking na terenie hotelu: 20 zł/doba

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 31.12.2022.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu przed zakupem skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 lub 2 osoby.

Rezerwacja
Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z recepcją w celu sprawdzenia dostępności wybranych terminów. Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 54 272 10 00.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji i modyfikacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia
Liczba pokojów przeznaczonych do użytku na podstawie grouponu jest ograniczona, w niektórych okresach hotel ma prawo odmówić pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Wieniec-Zdrój, Polska.
Opłata klimatyczna: 4 zł/osoba/doba, płatne na miejscu od drugiego dnia pobytu.
Ważny na pobyt w pokoju 1-osobowym dla 1 osoby lub 2-osobowym dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie w pokoju 1-os.: 1 osoba.
Maks. obłożenie w pokoju 1-os.: 1 osoba dorosła.
Standardowe obłożenie w pokoju 2-os.: 2 osoby.
Maks. obłożenie w pokoju 2-os.: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do 12 lat na dostawce + 1 dziecko do 4 lat w łóżku z rodzicami.

Warunki dla dodatkowych osób:
W celu potwierdzenia dostawki należy skontaktować się bezpośrednio z hotelem pod numerem telefonu podanym w sekcji Rezerwacja.
Dzieci do 4 lat włącznie: bezpłatnie, jeżeli śpią w obecnych łóżkach; śniadanie, obiad i kolacja.
Dzieci od 5 do 12 lat: 130 zł/osoba/doba na dodatkowym łóżku; śniadanie, obiad i kolacja.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju 1- lub 2-osobowym. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Jutrzenka Medical SPA – Uzdrowisko Wieniec

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.