Fotografia Żurawska Niko

Szwedzka 11/2, Kielce

Wybrana sesja fotograficzna od 29,99 zł w Fotografia Żurawska Niko

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja plenerowa lub studyjna pozwoli uwiecznić ważne chwile i wydarzenia nie tylko w pamięci: zdjęcia będą ciekawą pamiątką

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja fotograficzna:

  • 29,99 zł za małą sesję (artystyczne zdjęcia portretowe) lub sesję ciążową (ok. 5 zdjęć wyretuszowanych, dostarczonych na płycie),
  • 99,99 zł za sesję klasyczną (limit zdjęć: 10 wyretuszowanych, dostarczonych na płycie),
  • 129,99 zł za sesję klasyczną (limit zdjęć: 12 wyretuszowanych, dostarczonych na płycie i 5 wydrukowanych).

Mała sesja obejmuje wykonanie zdjęć portretowych, a także całej sylwetki na jednolitym tle fotograficznym. Do wyboru kolor: czarny, szary, biały, błękitny i beżowy. 

Sesja klasyczna może odbyć się w studiu lub w plenerze, we wskazanym przez klienta miejscu na terenie Kielc lub okolic (maksymalnie do 5 km poza Kielcami).

Fotografia Żurawka Niko

W obiektywie wykwalifikowanego fotografa, który wykonuje swój zawód z pasją, każda osoba, rzecz czy sytuacja staje się bohaterem wyjątkowej historii przekazanej na papierze fotograficznym. Studio Fotografia Żurawska Niko oferuje swoim klientom sesje plenerowe i studyjne, na których można uwiecznić ważne dla siebie chwile. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, robione tu zdjęcia wydobywają piękno i oryginalność biorących udział w sesjach bohaterów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Po przekroczeniu 5 km od Kielc istnieje możliwość dojazdu na sesję za dopłatą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez Facebooka (poprzez wiadomość) https://www.facebook.com/zurawskanikofoto. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fotografia Żurawska Niko