zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Flexi Dance

Zagłoby 16 Pawilon B, Warszawa

8 lekcji tańca dla dzieci za 49,99 zł i więcej w Flexi Dance

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lekcje tańca dla jednej osoby lub pary pozwolą na aktywne spędzenie czasu i naukę nowych kroków i ruchów w rytmie muzyki

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 8 lekcji tańca dla dzieci (kupon dla 1 osoby),
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za 4 lekcje tańca towarzyskiego (kupon dla 1 osoby dorosłej),
  • 89,99 zł zamiast 120 zł za indywidualny kurs pierwszego tańca (kupon dla 1 pary),
  • 129,99 zł zamiast 200 zł za 4 lekcje tańca towarzyskiego (kupon dla 2 osób dorosłych).

Zajęcia prowadzone są nie tylko przez doświadczonych i oddanych tańcu instruktorom, ale także ciekawe osobowości, które potrafią przekazać wiedzę taneczną nie tylko w sposób rzetelny i skuteczny, ale przede wszystkim ciekawy i pozwalający traktować taniec także jako zabawę ruchem przy muzyce. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, tak aby instruktor miał możliwość konsultacji poszczególnych kroków z każdym uczestnikiem zajęć. Jeśli tylko pojawia się problem z nauczeniem bądź wykonaniem poszczególnych sekwencji tanecznych mogą Państwo liczyć na pomoc każdego z instruktorów. Dewizą zajęć jest zaangażowanie i kontakt z każdą parą celem sprawdzenia poprawności wykonania danego kroku. Sam instruktor sprawdza i koryguje każdego uczestnika zajęć tak abyśmy wspólnie mogli osiągnąć zamierzony efekt nauki i zadowolenie z tańca. Pomoc każdemu uczestnikowi kursu w przyswojeniu jak największej ilości kroków i ruchów tanecznych, to dewiza studia. Traktowanie każdego uczącego się indywidualnie w zależności od możliwości i potrzeb osoby uczącej się. Prowadzimy różnorodne style taneczne: latynoamerykańskie i standardowe - grupy w kilku poziomach zaawansowania- podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany kończąc na grupach tańczących około dwóch lat.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zajęć: 1 godz.
  • grafik można sprawdzić tutaj

Facebook

Flexi Dance

Szkoła tańca otwiera swoje drzwi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, początkujących i osób z doświadczeniem tanecznym. Instruktorzy z pasją przekazują swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinach tańca towarzyskiego. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest tu indywidualnie tak, by mógł w pełni nauczyć się odpowiednich kroków oraz ruchów, a nawet wziąć udział w organizowanych turniejach.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów, nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 601 764 434 lub 570 764 434.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Flexi Dance