Fitness Klub Pretty Woman

Żeromskiego 1a lok. 8u, Białystok

Miesięczny karnet open na treningi obwodowe, analizę składu ciała i więcej za 99,99 zł w Fitness Klub Pretty Woman

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowa oferta dla kobiet pragnących zadbać o sylwetkę, zdrowie fizyczne i psychiczne.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • karnet obejmuje nielimitowane wejścia na trening obwodowy pod okiem specjalistów, oraz nielimitowane wejścia na zajęcia groupowe (wymagany wcześniejszy zapis)
  • dla każdej klientki ćwiczenia dobierane są indywidualnie przez specjalistów fizjoterapeutów, dedykowane dla każdej kobiety także ze schorzeniami postawy i otyłością. Więcej informacji na stronie.
  • dodatkowe rabaty: 20% zniżki na zabiegi modelujące AROSHA, 15% zniżki na dowolny pakiet treningowy personalnych, 15% zniżki na miesięczny pakiet opieki dietetycznej.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów klubu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Obowiązuje opłata za kartę członkowską 35 zł, płatne na miejscu. W przypadku zajęć grupowych typu Zdrowy Kręgosłup, Body Shape, itp. obowiązują rezerwacje ze względu na limit miejsc.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 089 793
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fitness Klub Pretty Woman

Fitness Klub Pretty Woman to miejsce stworzone wyłącznie dla kobiet- w każdym wieku i w każdej formie, zmagającej się z brakiem czasu i motywacji. Oferujemy spersonalizowany trening obwodowy, zajęcia grupowe, wsparcie fizjoterapeutek i trenerek oraz opiekę psychodietetyczną.