Fit Me Up

Retkińska 70, Łódź

Wybrany 60-minutowy masaż ciała od 69,99 zł w Fit Me Up

Wybierz opcję

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Arletta
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 27, 2022
Polecam:)
D
damian
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 26, 2022
Polecam.
A
Agnieszka
6 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 10, 2022
Polecam.


Szczegóły:

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl .. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fit Me Up

Prowadzone na terenie Łodzi klub, oferuje swoim klientom rozmaite usługi mające na celu poprawę kondycji i samopoczucia. W Fit Me Up skorzystać można z profesjonalnych treningów EMS, grupowych zajęć fitness czy też relaksujących masaży. Warto dodać, iż studio zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów personalnych.