Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7 dni za 369 zł i więcej opcji w Fit Me

Wybierz opcję

Wyróżniki

Celem tej diety jest nie tylko oczyszczenie organizmu, ale także poprawa samopoczucia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
luty 9, 2021
Jestem po pierwszych dwóch dnia- paczki czekały pod drzwiami tak jak prosiłam :) W ciągu tych dwóch dni nie było dania którego nie mogłam nie zjeść,a zdecydowaną większość zjadłam ze smakiem. Polecam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • dieta: standardowa
 • kaloryczność: 600-800 kcal/dzień
 • czas trwania: od 7 do 21 dni
 • dostawa: na terenie Warszawy
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • mozliwość dowozu w weekendy: tak

Wskazania do diety:

 • osoby zdrowe, celem wzmocnienia zdrowia, oczyszczenia z toksyn (detoksykacja), zwiększenia energii, poprawy snu, pamięci, odmłodzenia, wyciszenia, odczuwania radości, pogłębienia duchowości itp.
 • zespół metaboliczny, który dotyczy osób z: otyłością, nadciśnieniem, cukrzycą typu 2, chorobą wieńcową, zarośniętymi by-passami, zakrzepicą żył, czy tętnic, obrzękami, wysokim cholesterolem itp.

Po zakończeniu kuracji zalecane jest włączenie na stale naturalnego pokarmu opartego na warzywach, owocach, ziarnach, roślinach strączkowych z dodatkiem produktów zwierzęcych.

Przeciwwskazania:

 • trudny do opanowania lęk przed dietą, który wyzwala w organizmie reakcje stresowe, uniemożliwiające włączenie własnych samoleczących mechanizmów.
 • stosowanie leków hamujących układ immunologiczny, takich jak na przykład hormony sterydowe i cytostatyki, a także posterydowa lub autoagresyjna niedoczynność nadnerczy (choroba Addisona).
 • choroby wyniszczające: krańcowa niewydolność narządów np. nerek u osób dializowanych, czy choroba nowotworowa w stadium zaawansowanym, leczona immunosupresją, stany związane ze wzmożonym metabolizmem (nadczynność tarczycy, okres ciąży i karmienia, u małych dzieci, u dziewcząt w okresie dojrzewania).
 • dieta nie jest wskazana w przypadku transplantacji narządów, na przykład nerek, w ciężkich depresjach i w ostrej porfirii.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dostawa na terenie Warszawy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 946 925 wraz z przesłaniem grouponu w formacie PDF na adres: biuro.fitme@o2.pl i podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fit Me

Z pasji do zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej powstała firma cateringowa, która oferuje swoim klientom rozmaite, odpowiednio zbliansowane diety. Wyspecjalizowana kadra specjalistów dba o wysoką jakość przygotowywanych posiłków, dlatego też produkty do ich wytworzenia pochodzą od lokalnych dostawców. Oferta firmy Fit Me to m.in. dieta wegetariańska, wegańska, sportowa, standardowa, sokowa.