zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem NIEDZIELA. Dziś koniec.

Gabinety Depilacja.pl

18 lokalizacji

Endermomasaż: zabiegi na różne części ciała już od 45 zł w Gabinetach Depilacja.pl – 12 lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Endermomasaż inaczej masaż próżniowy to zabieg, mający na celu ujędrnienie skóry, zmniejszenie cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Kamila
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 11, 2021
Zabieg wykonany w Gdyni w małym, ciasnym pomieszczeniu- łóżko zabiegowe przy ścianie, co uniemożliwia komfortowe wykonanie zabiegu i powoduje gorszy dostęp do jednej strony ciała. W trakcie zabiegu okazało się, że 1 głowica urządzenia była niesprawna i jest w naprawie, w serwisie, o czym nie poinformowano mnie przed zabiegiem. Ta kwestia wyszła przez przypadek w rozmowie z Panią wykonującą zabieg. W zw. z powyższym złożyłam reklamację. Pierwsza reklamacja rozpatrzona negatywnie. Druga reklamacja i zaproponowano mi darmowy zabieg w formie rekompensaty, a chciałam zwrot ok. 20/30 zł. Firma Depilacja.pl nie widzi w tym nic złego, że 1 z głowic podczas mojego zabiegu była niesprawna, gdyż klientowi nie przysługują wszystkie głowice podczas zabiegu, dobiera się tylko 1 lub 2 do klientki. Negatywnie oceniam obsługę klienta Depilacja.pl. Na pewno tam nie wrócę. Dodatkowo, długi okres rozpatrywania reklamacji. Jeżeli chodzi o zabieg to zdecydowanie wolę endermologię LPG.
E
Emilia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 20, 2021
Bardzo miła Pani, ogólnie polecam:)
A
Anna
13 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 27, 2021
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miło, bez skrępowania i profesjonalnie. Polecam usługi w tym Gabinecie Depilacja
G
Gabriela
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 5, 2021
Profesjonalizm w każdym calu.
E
Ela
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Salon w Łodzi na ul. Rzgowskiej - mały, przytulny gabinet, profesjonalna, rzeczowa i przesympatyczna kosmetolożka, opisywała dokładnie wszystko co robi. Sam zabieg przebiegł szybko i sprawnie, lekki dyskomfort odczuwalny jedynie w bardziej wrażliwych miejscach.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy zabiegów Endermomasażu wykonywanego przy zastosowaniu urządzenia EndermoSPEC

  • czas trwania zabiegu:

    • 1 dowolna cześć ciała: od 20 do 30 minut
    • pakiet brzuch + uda + pośladki: 50 minut

Endermomasaż to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Wykonywany jest za pomocą innowacyjnego urządzenia EndermoSPEC, którego głowica zasysa i masuje skórę dwiema rolkami. Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Jednak pozytywnych rezultatów jest dużo więcej – zabieg ten pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, które opierają się tradycyjnym ćwiczeniom, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie. Więcej o zabiegu tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystąć maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 732 123 911 w celu ustalenia terminu. Mail do reklamacji: bok@depilacja.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinety Depilacja.pl

Sieć salonów depilacji laserowej depilacja.pl posiada ponad 50 gabinetów w 40 miastach w Polsce.

Gabinety depilacja.pl specjalizują się w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej z wykorzystaniem laserów diodowych SPEC3 Hybrid i Light Sheer. SPEC3 Hybrid, który jest już w większości gabinetów, to autorskie urządzenie depilacja.pl, które jest całkowicie bezbolesne. Zabieg depilacji laserowej jest wykonywany metodą in-motion, która polega na przesuwaniu głowicy po skórze na żelu do USG. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal, depilacja laserowa może być przeprowadzana na większej ilości fototypów oraz jaśniejszych włosach.

Oprócz depilacji laserowej w ofercie sieci pojawił się również endermomasaż pomagający w redukcji cellulitu, ujędrnieniu skóry oraz udrażnieniu układu limfatycznego. Zabieg ten jest wykonywany przy użyciu kolejnej autorskiej maszyny sieci EndermoSPEC, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu bezpośrednio na skórze, w odróżnieniu od innych urządzeń, które wymagają do tego specjalnego kombinezonu. EndermoSPEC łączy w sobie aż 4 technologie - częstotliwość radiową (RF), podczerwień, podciśnienie oraz mechaniczny masaż rolkami, dzięki czemu można uzyskać spektakularne efekty już po pierwszych zabiegach.