zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

DżoDżo Pizza

Aleja Najświętszej Maryi Panny 16, Częstochowa

Groupony wartościowe do wykorzystania na dowolne pizze z menu w DżoDżo Pizza (do -20%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu np. pizza Margherita z mozzarellą i oregano, Tono z tuńczykiem, Wiejska z bekonem i kabanosem, Vegetariana z pieczarkami i kukurydzą

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dowolne pizze z menu
  • menu dostępne tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol
  • oferta dostępna na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 987 809. W trakcie wizyty można zrealizować dowolną liczbę grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

DżoDżo Pizza

Zlokalizowana w Częstochowie restauracja mieści się w klimatycznym lokalu z restauracyjnym ogródkiem. Tutejszą specjalnością jest pizza przygotowywana według autorskiej receptury, przez wykwalifikowanych kucharzy przy wykorzystaniu świeżych produktów od lokalnych dostawców. W menu króluje pizza o średnicy 24, 30 lub 40 cm w różnorodnej odsłonie (np. klasyczna Margherita, serowa Quattro Fromaggi, ostra Diavolo, wegetariańska Vegetariana, dowolnie skomponowana Desiderio). DżoDżo Pizza oferuje też inne dania, takie jak zupy, makarony, sałatki, przekąski.

Więcej informacji na Facebooku.