Brak nowych powiadomień

Wileńska 23, Warszawa

Burgery w różnych odsłonach: 21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Dzikie Jadło (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. burger Arizona ze 100% wołowiną, Montana z pastrami wołowym, Illinois z piersią kurczaka, Nevada Vege z grillowanym camembertem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: amerykańska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dzikie Jadło

Smakowite kompozycje soczystych burgerów inspirowanych nazwami stanów w USA – to specjalność zlokalizowanej w Warszawie restauracji. Dzikie Jadło charakteryzuje się amerykańskim klimatem i porcjami, które zaspokoić mogą nawet największy apetyt. W menu królują burgery ze 100% wołowiną (np. polecany przez szefa kuchni burger Carolina z podwójną porcją wołowiny, serem cheddar, boczkiem wędzonym, pomidorem, ogórkiem i ziołami). Nie brakuje również wersji z pastrami wołowym, grillowaną piersią z kurczaka, czy też wegetariańskiego burgera z grillowanym serem camembert. Na miejscu można również zamówić zestaw studencki, dla pary lub imprezowy.