Brak nowych powiadomień

Dzikie Jadło

Burgery w różnych odsłonach: 21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Dzikie Jadło (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
1 Opinii
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu np. burger Arizona ze 100% wołowiną, Montana z pastrami wołowym, Illinois z piersią kurczaka, Nevada Vege z grillowanym camembertem

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: amerykańska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dzikie Jadło

Smakowite kompozycje soczystych burgerów inspirowanych nazwami stanów w USA – to specjalność zlokalizowanej w Warszawie restauracji. Dzikie Jadło charakteryzuje się amerykańskim klimatem i porcjami, które zaspokoić mogą nawet największy apetyt. W menu królują burgery ze 100% wołowiną (np. polecany przez szefa kuchni burger Carolina z podwójną porcją wołowiny, serem cheddar, boczkiem wędzonym, pomidorem, ogórkiem i ziołami). Nie brakuje również wersji z pastrami wołowym, grillowaną piersią z kurczaka, czy też wegetariańskiego burgera z grillowanym serem camembert. Na miejscu można również zamówić zestaw studencki, dla pary lub imprezowy.

Dzikie Jadło

Restauracja, Burger, Amerykańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.