zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Jutro koniec.

DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

Ułańska 16, Katowice

Do 45% zniżki na: Depilacja laserowa w firmie DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia, aby cieszyć się gładką skórą przez cały rok.

O tej ofercie

Depilacja laserowa pach

W ofercie: 

-1 zabieg depilacji laserowej pach laserem diodowym Light Sheer Desire

-liczba rekomendowanych zabiegów: 5-7 

-czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Depilacja laserowa: wąsik lub broda

W ofercie: 

-1 zabieg depilacji laserowej wąsika lub brody laserem diodowym Light Sheer Desire

-liczba rekomendowanych zabiegów: 5-7 

-czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Light Sheer Desire firmy Lumenis to nowoczesny i certyfikowany sprzęt, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie. Cała procedura trwałego usuwania włosów jest komfortowa i maksymalnie skuteczna. 

Jak działa laser diodowy?

Laser do depilacji działa bezpośrednio na melaninę zawartą w barwniku włosa. Wiązka światła lasera dociera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Prowadzi to do trwałego usunięcia cebulki włosa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek oraz depilowanej skóry.

Przeciwskazania: 

ciąża, karmienie piersią, opalenizna, zażywanie leków, ziół światłouczulających, depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem, choroba nowotworowa, opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji, bielactwo, łuszczyca, stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac itp.), stosowanie witaminy C i kwasów owocowych lub chemicznych w miejscu depilowanej powierzchni.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 097 159. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 60 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

Centrum Urody i Kosmetologii DUET DeLuxe oferuje usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, estetycznej oraz upiększającej. W ofercie znajdziecie również personalizowane zabiegi oraz kremy marki Creme Bar, których receptura jest tworzona przez kosmetologa na miejscu. Wykwalifikowany personel podchodzi do każdej klientki/klienta indywidualnie, dobierając autorskie terapie zabiegowe, aby satysfakcja i zadowolenie z efektów były jak najwyższe.