zamknij
Multikino

Kossutha 5, Katowice

Wybrany zabieg ajurwedyjski za 269,99 zł w salonie Dotyk Kaszmiru w Katowicach (zamiast 500 zł)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, pobudzenie naturalnych sił organizmu, zmniejszenie napięcia i zmęczenia, poprawę ogólnego samopoczucia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
październik 14, 2020
Jeżeli ktoś chce udać się do krainy błogości, relaksu i pozbyć się ciężarów które na codzień nosimy na barkach to najlepsze miejsce aby zaznać błogostanu i relaksu ! Gorąco Polecam !
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: zabieg ajurwedyjski do wyboru
  • czas trwania: ok. 2,5 godz.

Powiew Orientu:

  • masaż głowy Champi (30 min) – zabieg wyjściowy do pozostałych masaży ajurwedyjskich. Wzmacnia mięśnie i skórę głowy, ale też pobudza naturalne siły organizmu.
  • masaż pleców Upanhasveda (30 min) – ma na celu rozmasowanie bolących i spiętych bądź przemęczonych mięśni oraz uwolnienie przepływu energii. Wskazany zwłaszcza dla osób prowadzących siedzący tryb pracy.
  • masaż całościowy Marma Abhyanga (60 min) – jest częścią programu oczyszczającego „Panchakarma”. Całe ciało masowane jest olejem dobieranym podczas pierwszej wizyty na konsultacji. Pomaga oczyścić ciało z toksyn, zwiększyć elastyczność stawów i zakres ruchu, pobudza układ trawienny.
  • masaż twarzy Mukhaabyanga (30 min) – stosowany przy dolegliwościach tj: bóle głowy, migreny, problemy z zatokami, skóra głowy (łysienie, siwienie), bezsenność, lęki, depresja, nadpobudliwość, niepokój, stres.

Dotyk Orientu:

  • masaż całościowy Marma Abhyanga (60 min) – jest częścią programu oczyszczającego „Panchakarma”. Całe ciało masowane jest olejem dobieranym podczas pierwszej wizyty na konsultacji. Pomaga oczyścić ciało z toksyn, zwiększyć elastyczność stawów i zakres ruchu, pobudza układ trawienny.
  • peeling z ziół Udvartana (60 minut) – ma działanie odchudzające, detoksykujące. Polecany przy obrzękach spowodowanych zatrzymaniem wody w organizmie oraz cellulicie. Ma na celu poprawę metabolizmu w mięśniach oraz tkance tłuszczowej, zmniejszenie napięcia i stymulację układu nerwowego, a także może pomóc w zwalczaniu apatii i ogólnego zmęczenia.
  • sauna parowa (30 min) – zalecana głównie po masażu Udvartana, aby właściwości ziół jeszcze głębiej mogły przejść do warstw skory, oczyścić ja oraz detoksykować.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 436 936. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Dotyk Kaszmiru

Szukając sposobów na poprawę swojego samopoczucia i zdrowia można zwrócić się w kierunku ajurwedy. W tym celu warto udać się do zlokalizowanego w Katowicach salonu. Dotyk Kaszmiru oferuje ajurwedyjskie masaże, zabiegi i rytuały, które poprzez holistyczne podejście do ciała i ducha mogą pomóc w odzyskaniu równowagi w życiu. Na miejscu można np. poddać się inhalacji wodorem i tlenem, odprężyć dzięki systemowi BrainLight, odbyć sesję w saunie parowej, zdecydować się na refleksoterapię stóp lub aplikację olejków eterycznych wzdłuż kanałów energetycznych.