zamknij
Multikino

ul. Zdrowa 1/2, Kraków

Depilacja laserowa: 6 zabiegów na wybraną partię ciała od 249,99 zł i więcej opcji w Derma SPA

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabiegi przeprowadzane nowoczesnym laserem diodowym, który likwiduje włoski w fazie wzrostu i posiada certyfikat jakości wydany przez FDA

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Angelika
1 Oceny1 reviews
8 godzin temu
Oszuści! Zrealizowałam połowę grouponu, a reszta przepadła. Na ostatecznym terminie dowiedziałam się, że laser, którym miałam mieć wykonywana depilację jest przestarzały i salon już go nie posiada.
H
Halinatop reviewer
16 Oceny10 reviews
2 dni temu
Porażka,duże spóźnienie czasowe ,w rezultacie nie wykonano zabiegu,propozycja zamiany na inny ale w innym czasie. Strata czasu dla mnie a co do pieniędzy to jeszcze się okaże
B
Bożena
3 Oceny3 reviews
2 dni temu
mila i profesjonalna obsluga
M
MAŁGORZATA
5 Oceny3 reviews
styczeń 8, 2022
Nie polecam. Firma wymaga podania wrażliwych danyxh do zrealizowania usługi
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 7, 2022
Zostałem oszukany na 400zl W Łodzi nawet nie mają lokalu, a pod wskazanym adresem tylko opuszczona fabryka... jebani oszuści! Oddajcie moje pieniądze
replied
View Comment +
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
styczeń 5, 2022
Nie polecam. Mało profesjonalnie. Problemy od początku już z umówieniem terminu. Niemiła osoba na infolini. Zmiana miejsca wykonania zabiegu na godzinę przed umówionym terminem. Warunkiem skorzystania z usługi jest podpisanie oświadczenia, że pacjent zdaje sobie sprawę, że zabieg może nie przynieść efektów. Zapłaciłam za zamykanie naczynek na całych łydkach, a zabieg trwał minutę, niestaranne wykonanie. Godzina opóżnienia, a parkometr opłacony. Zabieg mmiał trwać pół godziny, a trwał minutę, za to czekanie godzinę. Odradzam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lepiej zapłacić więcej, ale udać się do specjalistów.
replied
View Comment +
M
Marzena
1 Oceny1 reviews
grudzień 28, 2021
Nie polecam, nie jest to profesjonalny salon. Lokalizacja solonu jest inna niż informuje groupon. Zanim zdecydujesz się na zakup dowiedz się czy nie masz przeciwskazań i jakie są efekty oraz zalecenia bezpośrednio po zabiegu. Kupuj świadomie.
replied
View Comment +
J
Joannahelpful reviewer
3 Oceny3 reviews
grudzień 19, 2021
NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. W OFERCIE NIE MA ŻADNYCH INFORMACJI O PRZECIWWSKAZANIACH DO ZABIEGU. DOWIEDZIAŁAM SIĘ O TYM NA MIEJSCU PO PRZEJECHANIU 60 KM W JEDNĄ STRONĘ. WARUNKI W GDAŃSKU SPARTAŃSKIE... WNĘTRZE NIE PRZYPOMINA ANI SALONU ANI SPA. ZOSTAŁAM NAMÓWIONA DO TEGO ŻEBY W RAMACH KWOTY GROUPONU 150 ZŁ DOPŁACIĆ KOLEJNE 550 ZŁ TO ZROBIĄ MI FAJNY ZABIEG.. KTÓRY MIAŁ BYĆ DOPIERO W STYCZNIU. W DOMU POSTANOWIŁAM ŻE ZREZYGNUJĘ JEDNAK I OTRZYMAŁAM INFORMACJĘ OD GROUPONA ŻE MÓJ ZAKUP ZOSTAŁ ZREALIZOWANY. DOKTOREK WYSZEDŁ NA CHWILĘ I ZESKANOWAŁ KOD GROUPONA NIE WYKONUJĄC ŻADNEJ USŁUGI! ZŁOŻYŁAM REKLAMACJĘ, DO DZIŚ BRAK ODPOWIEDZI I ZWROTU PIENIĘDZY. PRZESTRZEGAM, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TANIE SUPER ZABIEGI.
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Light Sheer Duet/ Desire
 • liczba rekomendowanych zabiegów: powyżej 6 w odstępach 3-8 tygodni, w zależności od depilowanej części ciała
 • czas trwania zabiegu: ok. 15-25 minut

Dostępne partie ciała:

 • I grupa (małe partie):
  • kobiety: wąsik, sutki, kobieca broda, baki, stopy, dłonie, linia brzucha, kolana
  • mężczyźni: wąsy, sutki, broda, baki, dłonie, stopy, linia brzucha, kolana
 • II grupa (średnie partie):
  • kobiety: twarz, pachy, łydki, bikini płytkie,przedramiona, ramiona
  • mężczyźni: twarz, pachy, łydki, uda, kark, głowa, pachy, ramiona, przedramiona
 • III grupa (duże partie):
  • kobiety: pośladki, brzuch, klatka piersiowa, plecy, uda, przedramiona + ramiona
  • mężczyźni: klatka piersiowa, plecy, brzuch, przedramiona + ramiona

Partie ciała do wyboru w przypadku 10-30 zabiegów: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, brodawki piersiowe, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, kolana, stopy albo uszy, pośladki.


Light Sheer Duet/ Desire – nowoczesny laser diodowy, który posiada 2 głowice: małą i dużą, co znacznie ogranicza czas zabiegu. Ten typ lasera zwiększa bezpieczeństwo depilacji. Istnieje też możliwość depilacji u osób z opaloną skórą i z tendencją do pękających naczynek.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 947 478. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Derma SPA

Chlubą gabinetu są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, jednymi z najskuteczniejszych na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Derma SPA z powodzeniem przeprowadza zabiegi trwałej depilacji całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Warto dodać, że gabinet jest jednym z nielicznych, które oferują męską depilację intymną. Depilację przeprowadza się z użyciem lasera Light Sheer® DUET™ firmy Lumenis®.

Dodatkowo w Derma SPA wykonywane są zabiegi laserowego usuwania rozstępów oraz blizn pooperacyjnych, potrądzikowych czy też po oparzeniach. W tym celu wykorzystuje się laser PALOMAR™. Warto wspomnieć, że specjalizacją gabinetu są także zabiegi laserowego zamykania naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczenia rumieniowych postaci trądziku różowatego. Z kolei laserowe odmładzanie skóry przywraca jej jędrność, poprawia owal twarzy i usuwa przebarwienia.