ul. Noakowskiego 4/100, Warszawa

Depilacja laserowa Light Sheer: 10 zabiegów za 299 zł i więcej opcji w DepilMed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala na bezpieczne pozbycie się niechcianych włosków. Najczęściej 4-6 zabiegów wystarcza, by uzyskać trwałą epilację

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Małgorzata
13 Oceny2 reviews
luty 8, 2020
Wszystko super, obsługa bardzo sympatyczna.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Depilacja laserowa Light Sheer:

  • 299 zł za 10 zabiegów na wybrane partie ciała,
  • 399 zł za 20 zabiegów na wybrane partie ciała lub 1 zabieg na całe nogi,
  • 599 zł za 40 zabiegów na wybrane partie ciała lub 2 zabiegi na całe nogi,
  • 799 zł za 5 zabiegów na łydki, uda, plecy lub 3 zabiegi na całe nogi.

Partie ciała do wyboru: górna warga, broda, policzki, baki, skronie, uszy, szyja, kark, przedramiona, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń międzybrwiowa, stopy, kolana, bikini podstawowe, bikini średnie, bikini głębokie (tylko dla kobiet).

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer
  • liczba rekomendowanych zabiegów: powyżej 4
  • czas trwania zabiegu: od 10 do 40 minut

Podczas zabiegu z użyciem lasera diodowego Light Sheer wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

DepilMed
Dostępne w gabinecie zabiegi pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem Light Sheer, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku, usuwanie blizn czy lifting falami RF. O klientów warszawskiego gabinetu dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Dziedzina ta stale się rozwija, dlatego też zespół DepilMed na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku głębokiej depilacji bikini zabieg jest liczony podwójnie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opcja 3. wymienna na zabieg na całe nogi. Opcja 4. dotyczy depilacji samych łydek lub ud lub całych pleców. Gabinet czynny w godzinach 8-21 7 dni w tygodniu.
Konieczna rezerwacja tel. 517-932-450 lub 665-673-970. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Beauty Body