DEPI STUDIO YANA Yana Lytvynova

Ateńska 10 lok. U1, Warszawa

Do 45% zniżki na Depilacja w DEPI STUDIO YANA Yana Lytvynova

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wieloletnie doświadczenie i pasja połączona z zaangażowaniem i wiedzą.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Jeden zabieg depilacji laserowej wąsika

W ofercie zabieg depilacji laserowej wąsika.

Czas trwania zabiegu ok. 20 minut.

Jeden zabieg depilacji laserowej pach

W ofercie zabieg depilacji laserowej pach.

Czas trwania zabiegu ok. 30 minut.

Jeden zabieg depilacji laserowej łydek i kolan

W ofercie zabieg depilacji laserowej łydek i kolan.

Czas trwania zabiegu ok. 40 minut.

Jeden zabieg depilacji laserowej bikini głębokie

W ofercie zabieg depilacji laserowej bikini głębokie.

Czas trwania zabiegu ok. 40 minut.

Zabieg zostanie przeprowadzony nowoczesnym urządzeniem z 2021 roku posiadającym europejski i amerykański certyfikat medyczny. Dzięki trzem długościom fal 755 nm-1064 nm-808 nm laser jest skuteczny przy usuwaniu owłosienia we wszystkich kolorach włosów i karnacjach skóry. Dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia głowicy zabieg jest komfortowy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Czas trwania zabiegu – od 20 do 40 minut w zależności od partii ciała. 

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 511 061 011. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

DEPI STUDIO YANA Yana Lytvynova

Depi Studio Yana to miejsce położone w Warszawie na Saskiej Kępie. Studio, w którym wieloletnie doświadczenie i pasja łączą się z zaangażowaniem i wiedzą. Przy właściwym doborze wysokiej jakości produktów i profesjonalnego sprzętu realizujemy Twoje marzenia o gładkiej skórze. Przekonaj się, że depilacja może być przyjemna oraz komfortowa i zarezerwuj wizytę. Oferujemy depilację laserową, depilacja woskową oraz bio-tatuaż czyli tymczasowy tatuaż utrzymujący się na skórze przez kilka dni po zabiegu depilacji.