zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Dental Wizard

UL. Biernackiego 26, Gdańsk

Skaling, piaskowanie, polerowanie i więcej za 349,99 zł w Dental Wizard w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przywracają zębom naturalną biel i wzmacniają szkliwo – opcjonalnie również prześwietlenie zęba oraz wybielanie

O tej ofercie


Wybierz 1 z 1 opcji

Pakiet stomatologiczny z konsultacją dla 1 osoby:

  • 349,99 zł za skaling, piaskowanie / polerowanie, fluoryzację + wybielanie nakładkowe,

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Wybielanie nakładkowe: na podstawie wycisku zębów pacjenta technik protetyk wykonuje indywidualną szynę, do której pacjent sam aplikuje środek wybielający. Zakłada się ją na około 2-8 godz. dziennie lub w nocy aż do uzyskania pożądanego efektu.

Przeciwwskazania: zabiegi nie są zalecane lub przynoszą słaby efekt u osób poniżej 16 roku życia, z nadwrażliwością zębów i uczuleniem na produkt wybielający, z chorobami dziąseł, uszkodzeniami emalii i odsłoniętymi korzeniami zębów, z wypełnieniami, koronami, mostkami i innymi elementami uzupełniającymi uzębienie, z ciemno zabarwionymi zębami, u kobiet w ciąży i okresie laktacji.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Od 1 do 15 lipca jest przerwa urlopowa w gabinecie. Od 15 lipca 2018 usługa będzie realizowana pod adresem ul. Biernackiego 26, 80-809 Gdańsk
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferty na stronie groupon.pl nie łączą się. Oferta jest dedykowana tylko dla nowych pacjentów gabinetu Dental Wizard.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 555 838 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dental Wizard

Troszcząc się o piękny i zdrowy uśmiech, warto udać się do gabinetu, który kompleksowo zadba o stan stan zębów i całej jamy ustnej. Zlokalizowana w Gdańsku placówka prowadzona jest przez doświadczonego lekarza stomatologa, który stale pogłębia swoją wiedzę. Dental Wizard współpracuje z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi oraz wykorzystuje wysokiej jakości materiały i sprzęt. W zakres oferowanych usług wchodzi m.in.: leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, chirurgiczne, implantologiczne czy wybielanie zębów. Gabinet specjalizuje się również w stomatologii dziecięcej.