CZIKSA Spa Beauty Bar

Harcerska 5, Gdynia

Masaże: głowy, klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy w CZIKSA Spa Beauty Bar (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na usunięcie napięć z mięśni i stawów, poprawę jakości snu i ogólnego samopoczucia, a także redukcja cellulitu, wygładzenie skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 125 343. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 10-21, sob. 11-21. Próba zrealizowania Grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową (dotyczy to także kuponów otrzymanych w ramach prezentu). Klient może wykorzystać tylko jedną usługę w kampanii i tylko raz. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

CZIKSA Spa Beauty Bar

Zlokalizowany w Gdyni salon to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o wygląd i lepsze samopoczucie. Tutejszą specjalnością jest stylizacja paznokci. Klientki mogą zdecydować się na manicure hybrydowy, przedłużanie żelowe i różnorodne zdobienia. W ofercie dostępna jest także szeroka oferta masaży (np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy) oraz pakiety spa. Ofertę usług dopełniają sesje w saunie.