Czerna.pl

ul. Czerna 171, Krzeszowice

Jazda terenowa quadem ze szkoleniem wstępnym w Czerna.pl (do-47%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gratka dla fanów motoryzacji i miłośników oryginalnych przygód

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy (razem ze szkoleniem): od 30 do 60 minut
  • marka samochodu/pojazdu: Suzuki EIGER 4x4
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy guada, by eksplorować nim bezdroża, czeka go szkolenie teoretyczne. Następnie można zasiąść za kierownicą i rozpocząć przygodę, przedzierając się quadem przez bagna, manewrując w błocie i mknąc po piaszczystych, leśnych drogach.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail biuro@czerna.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość odwołania wyprawy z powodu awarii, choroby instruktora lub warunków atmosferycznych z automatyczną zmianą terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Czerna.pl

Firma została założona w 2005 roku przez miłośników sportów ekstremalnych i mocnych wrażeń. Na rozległym terenie znajdują się: pole do paintballa, tory quadowe, strzelnica łucznicza i pneumatyczna, miejsce na linki oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo przygotowano zadaszone miejsce do bezpiecznego odpoczynku przy ognisku i grillu. Siedziba firmy znajduje się w Czernej, ale eventy organizowane są na terenie całej Polski. Plan każdej imprezy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta – dotyczy to doboru stopnia trudności terenu i czasu zabawy, która odbywa się pod czujnym okiem instruktora.