Alpy w Polsce czyli stok Czarna Góra Resort: 2-godzinny karnet na trasy narciarskie od 33,99 zł i więcej opcji

Oferta ograniczona czasowo!
70+ kupionych dzisiaj
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

17 Opinii

Czarna Góra godna polecenia, uwielbiam szusować tam. Groupon po raz kolejny zdał egzamin. Polecam!
Danuta O. · 7 dni temu
Udały nam się ferie w Czarna Góra Resort:-) - dziękujemy
Ela J. · 21 lutego 2017
Bardzo nowoczesny wyciąg narciarski, którym się szybko wjeżdża na górę.
Zbigniew H. · 17 lutego 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 33,99 zł zamiast 50 zł za 2-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon wysoki
  • 54,99 zł zamiast 79 zł za 4-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon wysoki
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 2-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski
  • 46,99 zł zamiast 69 zł za 4-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski

Sezon wysoki: od 24.12.2017 do 4.03.2018.

Sezon niski: od początku sezonu do 23.12.2017 oraz od 5.03.2018 do końca sezonu.

Dodatkowe informacje:

Mapa tras narciarskich w dzień:


Mapa tras narciarskich w nocy:


Trasy narciarskie

Trasy zjazdowe Czarna Góra Resort położone są na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Ośrodek w swojej ofercie ma szerokie trasy i tereny narciarskie o łącznej długości ponad 10 km, których stopień zróżnicowania jest na tyle bogaty, że spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych. Nartostrada A jest jedną z kilkunastu tras zjazdowych w Polsce o czarnym stopniu skali trudności. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Ośrodek posiada 6 tras o długości ponad 1000 m z których dwie najdłuższe B FIS i A mają odpowiednio 1680 i 1600 m. Trasy zjazdowe w Ośrodku posiadają 11 homologacji FIS. Połowa tras narciarskich jest profesjonalnie oświetlona w tym najdłuższa trasa B FIS, co w sezonie wysokim daje możliwość korzystania z nocnych jazd do godz. 22.30.

Wyciągi

System wyciągów w Czarna Góra Resort jest wydajny i charakteryzuje się jedną z najwyższych przepustowości w Polsce tj. 10.000 os./h. W swoim zanadrzu ma najszybszą 6-osobową kolej linową w Polsce. Wjazd na szczyt odbywa się LuxTorpedą – najszybszą w Polsce, 6-osobową koleją linową z osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedzeniami. Takich warunków nie oferuje żaden inny ośrodek tego typu na obszarze Polski i Czech.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są:

  • 3 koleje linowe krzesełkowe
  • 6 wyciągów orczykowych
  • 4 wyciągi taśmowe (baby-lift)

Warunki


Groupon ważny od początku sezonu 2017 do 15.04.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z karty terminowej (karnetu) w okresie jej obowiązywania jest osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty (karnetu). W przypadku sezonu niskiego trwa on do 15.04.2018 lub do końca sezonu (uzależnione od warunków atmosferycznych).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakupiony groupon należy wymienić na karnet w kasie ośrodka Czarna Góra Resort. Za karnet pobierana jest kaucja zwrotna i wynosi 10 zł. Karta terminowa (karnet) jest aktywowana i personalizowana kamerami w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki na stoku. Obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Czarna Góra Resort


Ośrodek położony jest na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Dla odwiedzających go gości przygotowano trasy narciarskie o łącznej długości ponad 10 km, o różnych stopniach zaawansowania. Połowa z nich jest oświetlona, co daje możliwość korzystania z jazd do późnych godzin wieczornych. Miłośnicy sportów zimowych mają łącznie do dyspozycji 3 koleje krzesełkowe, 6 wyciągów orczykowych oraz 4 wyciągi taśmowe (baby-lift).

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.