Czarna Góra Resort

Czarna Góra Resort

30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 2-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski
  • 46,99 zł zamiast 69 zł za 4-godzinny karnet dla 1 osoby – sezon niski

Sezon niski: od początku sezonu do 23.12.2017 oraz od 5.03.2018 do końca sezonu.

Dodatkowe informacje:

Mapa tras narciarskich w dzień:


Mapa tras narciarskich w nocy:


Trasy narciarskie

Trasy zjazdowe Czarna Góra Resort położone są na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Ośrodek w swojej ofercie ma szerokie trasy i tereny narciarskie o łącznej długości ponad 10 km, których stopień zróżnicowania jest na tyle bogaty, że spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych. Nartostrada A jest jedną z kilkunastu tras zjazdowych w Polsce o czarnym stopniu skali trudności. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Ośrodek posiada 6 tras o długości ponad 1000 m z których dwie najdłuższe B FIS i A mają odpowiednio 1680 i 1600 m. Trasy zjazdowe w Ośrodku posiadają 11 homologacji FIS. Połowa tras narciarskich jest profesjonalnie oświetlona w tym najdłuższa trasa B FIS, co w sezonie wysokim daje możliwość korzystania z nocnych jazd do godz. 22.30.

Wyciągi

System wyciągów w Czarna Góra Resort jest wydajny i charakteryzuje się jedną z najwyższych przepustowości w Polsce tj. 10.000 os./h. W swoim zanadrzu ma najszybszą 6-osobową kolej linową w Polsce. Wjazd na szczyt odbywa się LuxTorpedą – najszybszą w Polsce, 6-osobową koleją linową z osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedzeniami. Takich warunków nie oferuje żaden inny ośrodek tego typu na obszarze Polski i Czech.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są:

  • 3 koleje linowe krzesełkowe
  • 6 wyciągów orczykowych
  • 4 wyciągi taśmowe (baby-lift)

Warunki


Groupon ważny od początku sezonu 2017 do 15.04.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z karty terminowej (karnetu) w okresie jej obowiązywania jest osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty (karnetu). W przypadku sezonu niskiego trwa on do 15.04.2018 lub do końca sezonu (uzależnione od warunków atmosferycznych).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakupiony groupon należy wymienić na karnet w kasie ośrodka Czarna Góra Resort. Za karnet pobierana jest kaucja zwrotna i wynosi 10 zł. Karta terminowa (karnet) jest aktywowana i personalizowana kamerami w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki na stoku. Obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Czarna Góra Resort


Ośrodek położony jest na północno-wschodnich stokach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) i Żmijowca (1153 m n.p.m.). Dla odwiedzających go gości przygotowano trasy narciarskie o łącznej długości ponad 10 km, o różnych stopniach zaawansowania. Połowa z nich jest oświetlona, co daje możliwość korzystania z jazd do późnych godzin wieczornych. Miłośnicy sportów zimowych mają łącznie do dyspozycji 3 koleje krzesełkowe, 6 wyciągów orczykowych oraz 4 wyciągi taśmowe (baby-lift).

Czarna Góra Resort

Sport, Narciarstwo i snowboarding, Sport i rekreacja, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.